"Іранський рейв": фільм про нічне життя там, де його не має бути

У 2005 році в Ірані заборонили всю західну музику. Радіостанції припинили грати популярні пісні, а ринки накшталт київської Петрівки перетворились на небезпечні території. Однак це не завадило двом ентузіастам від танцювальної музики взяти на себе сміливість писати її під псевдонімом Blade&Beard та організовувати підпільні рейви в столиці Ірану - Тегерані.  

 

iranian_rave

 

KyivMusicFilm та Схема запускають серію кінопоказів про альтернативну нічну культуру. До програми увійшли фільми, що розповідають про історію розвитку техно, феномен рейву та андеграундну електронну сцену. 

Проект відкриє документальний фільм Регіни Мойрес «Іранський рейв», який розповість про головних героїв андеграундної техно-сцени Тегерану – діджеїв Ануша та Араша. Розшукувані поліцією, вони влаштовують свій останній рейв у пустелі, після якого одного з них арештовують. Коли надія майже згасла, хлопці отримують запрошення від найбільшого техно-фестивалю у світі .

Фільм буде демонструватися в Києві 2 вересня, в кінотеатрі "Кінопанорама". Стрічка демонструється з українськими та англійськими субтитрами. Квитки на Concert.ua та в касах Кінопанорами.

 

17.01.2018
Что сразу радует по поводу новой картины Ван Сента, так это ее актерский состав. Главные роли здесь играют: Хоакин Феникс, Руни Мара, Джона Хилл, Джек Блэк, Удо Кир, Марк Уэббер. Особенно приятно за У...
Далее
16.01.2018
Опубликован первый трейлер сериала "Террор" - долгожданной экранизации одноименного популярного (и отличного) романа американского фантаста Дэна Симмонса. Одним из исполнительных продюсеров шоу стал Р...
Далее