KISFF2017: повна програма фестивалю

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що пройде з 19 по 23 квітня, представить близько 300 стрічок з понад 52 країн світу.  Основна частина програми KISFF буде презентована в новому фестивальному центрі —кінотеатрі «Україна». Свої двері глядачам авангардних та ретроспективних програм відкриє кінотеатр «Ліра», музичні гурти, що озвучать короткометражні фільми, прийме Будинок Кіно, а open-air локацією для вечірнього перегляду кіно під зорями стане Маріїнський парк.

 

kisff


 
У Міжнародному конкурсі буде представлено 13 стрічок, в Національному — 9. Обидві програми буде судити професійне міжнародне журі. Переможець Національного конкурсу отримає грошовий приз від фестивалю та його партнерів.   
 
Серед фокусів KISFF 2017 — пошуки «нового» кіно та нового у кіно, роздуми про мистецьку цінність, українське кіно сьогодення та минулого, шоукейси західних кіношкіл та вибраних фестивалів короткого метру. Свої програми представлять анімаційне відділення угорської кіношколи MOME, берлінська кіношкола DFFB та празька FAMU. Кращі фільми своїх програм представлять фестивалі REGARD(Канада), Zubroffka (Польща), а Vienna Shorts покаже селекцію фільмів для дітей та підлітків, створену спільно з Vienna Film Museum. Усі програми будуть особисто презентовані представниками кіношкіл та фестивалів.

 

KISFF2017

 

Одна з традиційних must-see добірок фестивалю, до якої увійшли переможці та фаворити численних фестивалів світу — «Фестивальні хіти». Результат існування фестивалю та фільми, що запам'яталися кураторам програми KISFF за роки роботи, можна буде побачити у «Краще з KISFF: 5 років».

Табуйованим темам сексу, стосунків та кохання присвячено одразу чотири програми: від ретроспективи фільмів одного з найбільших ЛГБТ кінофестивалів Frameline (Queer Classics: короткий метр 90-х) до сучасних робіт в програмах Midnight Sexy Shorts, Out & Proud та Let's Talk about Sex.

Окреме місце на фестивалі посідає авангардне та експериментальне кіно: Roots Avantgarde Roots, програма експериментальних фільмів з Лос-Анжелесу  La La Lavantgarde від кураторки Хізер Тревік, широка панорама фільмів представниківОберхаузенського маніфесту, а для поціновувачів медіа-арту заготована програмафінських робіт від Av-arkki. Широкій аудиторії фестиваль радить не пропустити добірки, присвячені романтичним та сімейним стосункам,  In The Mood for Love та Family Matters, а також Комедії та Жахи, що будуть представлені просто неба.
 

Програма: kisff.org/program2017.

 

KISFF2017

 

Гостями фестивалю стануть понад 40 представників кіноіндустрії, серед яких організатори фестивалів REGARD (Канада), Vienna Shorts, Tampere (Фінляндія), Zubroffka (Польща), представники кіношкол MOME (Угорщина), FAMU (Чехія), DFFB (Німеччина), The Steve Tisch School of Film and Television (Ізраіль), а також режисери, продюсери, актори фільмів програми KISFF.

Перелік гостей (доповнюється): kisff.org/guests2017.

 

 

International Competition 2017 from KISFF on Vimeo.

 

18.07.2018
Опубликован новый трейлер фильма "Богемская рапсодия" - кинобиографии группы Queen и если более конкретно - ее лидера Фредди Меркьюри. Производству картины сопутствовали серьезные проблемы. В частност...
Далее
18.07.2018
Вслед за постером опубликован тизер трейлера нового фильма М. Найт Шьямалана "Стекло". Который, в свою очередь, обещает полноценный трейлер уже в эту пятницу. Напомним, что перед нами картина, объедин...
Далее