KISFF2017: повна програма фестивалю

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що пройде з 19 по 23 квітня, представить близько 300 стрічок з понад 52 країн світу.  Основна частина програми KISFF буде презентована в новому фестивальному центрі —кінотеатрі «Україна». Свої двері глядачам авангардних та ретроспективних програм відкриє кінотеатр «Ліра», музичні гурти, що озвучать короткометражні фільми, прийме Будинок Кіно, а open-air локацією для вечірнього перегляду кіно під зорями стане Маріїнський парк.

 

kisff


 
У Міжнародному конкурсі буде представлено 13 стрічок, в Національному — 9. Обидві програми буде судити професійне міжнародне журі. Переможець Національного конкурсу отримає грошовий приз від фестивалю та його партнерів.   
 
Серед фокусів KISFF 2017 — пошуки «нового» кіно та нового у кіно, роздуми про мистецьку цінність, українське кіно сьогодення та минулого, шоукейси західних кіношкіл та вибраних фестивалів короткого метру. Свої програми представлять анімаційне відділення угорської кіношколи MOME, берлінська кіношкола DFFB та празька FAMU. Кращі фільми своїх програм представлять фестивалі REGARD(Канада), Zubroffka (Польща), а Vienna Shorts покаже селекцію фільмів для дітей та підлітків, створену спільно з Vienna Film Museum. Усі програми будуть особисто презентовані представниками кіношкіл та фестивалів.

 

KISFF2017

 

Одна з традиційних must-see добірок фестивалю, до якої увійшли переможці та фаворити численних фестивалів світу — «Фестивальні хіти». Результат існування фестивалю та фільми, що запам'яталися кураторам програми KISFF за роки роботи, можна буде побачити у «Краще з KISFF: 5 років».

Табуйованим темам сексу, стосунків та кохання присвячено одразу чотири програми: від ретроспективи фільмів одного з найбільших ЛГБТ кінофестивалів Frameline (Queer Classics: короткий метр 90-х) до сучасних робіт в програмах Midnight Sexy Shorts, Out & Proud та Let's Talk about Sex.

Окреме місце на фестивалі посідає авангардне та експериментальне кіно: Roots Avantgarde Roots, програма експериментальних фільмів з Лос-Анжелесу  La La Lavantgarde від кураторки Хізер Тревік, широка панорама фільмів представниківОберхаузенського маніфесту, а для поціновувачів медіа-арту заготована програмафінських робіт від Av-arkki. Широкій аудиторії фестиваль радить не пропустити добірки, присвячені романтичним та сімейним стосункам,  In The Mood for Love та Family Matters, а також Комедії та Жахи, що будуть представлені просто неба.
 

Програма: kisff.org/program2017.

 

KISFF2017

 

Гостями фестивалю стануть понад 40 представників кіноіндустрії, серед яких організатори фестивалів REGARD (Канада), Vienna Shorts, Tampere (Фінляндія), Zubroffka (Польща), представники кіношкол MOME (Угорщина), FAMU (Чехія), DFFB (Німеччина), The Steve Tisch School of Film and Television (Ізраіль), а також режисери, продюсери, актори фільмів програми KISFF.

Перелік гостей (доповнюється): kisff.org/guests2017.

 

 

International Competition 2017 from KISFF on Vimeo.

 

22.11.2017
33-я церемония награждения премии "Независимый дух" пройдет 3 марта. Здесь, во-первых, чествуют достижения в области независимого, малобюджетного кино, что приятно, во-вторых, из номинантов можно сост...
Далее
22.11.2017
Опубликован трейлер комедии "Приключения Кролика Питера". Фильм основан на любимом в Великобритании одноименном персонаже, которого придумала (и написала о нем серию историй) писательница Беатрис Потт...
Далее
21.11.2017
Несмотря на не очень высокий рейтинг фильма он собрал неплохую кассу в мировом прокате. На данный момент у картины Кеннета Браны 148 миллионов долларов в копилке при бюджете в 55 миллионов. Стоит учес...
Далее