У Києві розпочинається «Тиждень швейцарського кіно»

З 15 по 19 червня у столичному кінотеатрі «Київ» відбувається перший фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія організована Посольством Швейцарії в Україні на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Швейцарією.

 

 

Фестиваль відкриває абсурдна комедія «Ласкаво просимо до Ісландії». За сюжетом, на пустельному ісландському високогір'ї двоє коханців збиваються зі шляху, самогубець позбавляється пальця, а подружжя з дітьми – своєї єдності. Блукаючи серед мальовничих і разом з тим небезпечних пейзажів, герої губляться, щоб знайти себе у новій якості.

Перед показом відбудеться прес-конференція, у рамках якої буде організовано пряме включення з режисером фільму-відкриття Феліксом Тіссі.

Також до програми фестивалю увійшла сатирична драма Лайонела Байєра «Марнославство» – історія про літнього архітектора, який через хворобу хоче вдатися до послуг асистованого самогубства. У програмі представлено і номінанта на премію «Оскар» за найкращий анімаційний фільм – «Життя Кабачка» Клода Барраса. Драму «Я – воротар», яка отримала чотири національних премії Swiss Film Prize, знято за книгою видатного швейцарського письменника Педро Ленца. До програми також увійшов альманах «Батьківщина», де десять режисерів фантазують: як країна долала би наслідки руйнівного урагану.

«Тиждень швейцарського кіно» триває у столичному кінотеатрі «Київ» з 15 по 19 червня. Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

21.10.2017
Опубликован трейлер фильма "Я, Тоня" - биографической драмы с элементами сатирической комедии про бывшую чемпионку по фигурному катанию Тоню Хардинг. Чемпионку, потому что она дважды побеждала на межд...
Далее
20.10.2017
Netflix опубликовали трейлер документального фильма "Джим и Энди: Великий предел" - сотканной из закадровых съемок и современного интервью Джима Кэрри истории про работу актера над ролью комика Энди К...
Далее
19.10.2017
Луи Си Кей снял оду Вуди Аллену, а точнее, классической картине последнего - "Манхэттен". Для этого знаменитый комик выступил одновременно режиссером, одним из сценаристов и одним из продюсеров. И при...
Далее