У Києві розпочинається «Тиждень швейцарського кіно»

З 15 по 19 червня у столичному кінотеатрі «Київ» відбувається перший фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія організована Посольством Швейцарії в Україні на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Швейцарією.

 

 

Фестиваль відкриває абсурдна комедія «Ласкаво просимо до Ісландії». За сюжетом, на пустельному ісландському високогір'ї двоє коханців збиваються зі шляху, самогубець позбавляється пальця, а подружжя з дітьми – своєї єдності. Блукаючи серед мальовничих і разом з тим небезпечних пейзажів, герої губляться, щоб знайти себе у новій якості.

Перед показом відбудеться прес-конференція, у рамках якої буде організовано пряме включення з режисером фільму-відкриття Феліксом Тіссі.

Також до програми фестивалю увійшла сатирична драма Лайонела Байєра «Марнославство» – історія про літнього архітектора, який через хворобу хоче вдатися до послуг асистованого самогубства. У програмі представлено і номінанта на премію «Оскар» за найкращий анімаційний фільм – «Життя Кабачка» Клода Барраса. Драму «Я – воротар», яка отримала чотири національних премії Swiss Film Prize, знято за книгою видатного швейцарського письменника Педро Ленца. До програми також увійшов альманах «Батьківщина», де десять режисерів фантазують: як країна долала би наслідки руйнівного урагану.

«Тиждень швейцарського кіно» триває у столичному кінотеатрі «Київ» з 15 по 19 червня. Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

20.02.2018
В 2012 году Терренс Малик выпустил фильм "К чуду" - практически абстрактную историю отношений Бена Аффлека и Ольги Куриленко. Картина не снискала успеха: критики и зрители были немного растеряны бесфо...
Далее
19.02.2018
Это не рекорд, но цифры очень серьезные. Таким образом, "Черная Пантера" заняла второе место по дебютным сборам среди фильмов киновселенной Marvel. Позади первых "Мстителей" и впереди вторых "Мстителе...
Далее
19.02.2018
На выходных прошла 71-я церемония вручения премии Британской академии кино и телевизионных искусств. Сразу стоит сказать, что ситуация с обладателями "Оскара-2018" становится все яснее. И расклад выри...
Далее