На хвилі "Оскару". Документальний фільм "20 днів у Маріуполі" виходить у повторний прокат

Вручення премії "Оскар" авторам фільму "20 днів у Маріуполі" стало не тільки логічною крапкою у довгому шляху стрічки фестивалями, але й ще раз звернуло увагу глядачів по всьому світу на свідоцтво жорстокої війни, яку розв'язала РФ. Український глядач не виняток, тому стрічка Мстислава Чернова знову виходить в український прокат. 

Тривалість прокату буде обмежена. Кількість кінотеатрів оновлюється, але їх немало. Зі списком можна ознайомитись на сайті компанії-дистриб'ютора. Там же можна перейти за лінком та забронювати квитки. 

Фільм "20 днів у Маріуполі" приніс Україні перший "Оскар". Торік номінацію в також документальній категорії отримала стрічка "Будинок зі скалок" про дітей у центрі соціально-психологічної реабілітації в Лисичанську, але творча команда там була іноземна і подавався на "Оскар" фільм не від України.

Не треба забувати й про документальний фільм "Зима у вогні", знятий за мотивами подій Революції Гідності. Стрічка отримала номінацію у 2015 році, але і там творча команда була не наша. 

"20 днів у Маріуполі" виходить у прокат вже завтра, 14 березня. 

 

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее