"Чужий: Ромул": опубліковано трейлер фільму. Космос все ще смертельно небезпечний

Нарешті опубліковано трейлер фільму "Чужий: Ромул" — нової частини відомого всесвіту науково-фантастичних жахів про боротьбу людей та ксеноморфів. Стрічка режисера Феде Альвареса сюжетно розмістилася між першим фільмом серії "Чужий" Рідлі Скотта та другим — "Чужі" Джеймса Кемерона. 

Йтися в ній буде про групу молодих (справді молодих: головним акторам в районі 25-26 років) колоністів, які відправляються із завданням на покинуту космічну станцію й хочуть якимось чином скористатися можливістю, щоб втекти з колонізованої планети. Втім, там вони знаходять не можливості, а свою смерть: станція кишить лицехапами.  

Якщо судити по трейлеру, то в фільмі буде достатньо відсилань й до стрічки Кемерона, й до стрічки Скотта. Останній тут ще й один з продюсерів. Та як казав Альварес, його "Чужий: Ромул" буде абсолютно самостійною історією не зв'язаною сюжетно з жодним з цих фільмів. 

У головних ролях знялися: Кейлі Спені ("Прісцилла"), Ізабела Мерсед, Девід Джонссон та інші. 

Прем'єра в Україні назначена на 16 серпня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее