Джонні Депп у ролі Сатани, який намагається запобігти кінцю світу. У новому фільмі Террі Гілліама

Опальний американський актор знову попрацює зі своїм давнім другом, легендарним британським режисером Террі Гілліамом. Цього разу над біблійною комедією під назвою "Карнавал наприкінці світу" ("The Carnival at the End of Days"), зйомки якої повинні початись в січні 2025 року. 

У фільмі Депп зіграє Сатану, який буде намагатися запобігти Апокаліпсису й таким чином врятувати людство. Його суперником буде Бог у виконанні Джеффа Бріджеса. Втім, як каже сам режисер: "Він не буде тим Богом, до якого ми звикли. У фільмі Бог є природа. Але природа, яка може говорити з вами... Мені знадобиться анімація, щоб оживити це, тому що в сцені з Богом є принаймні 15 тварин. І це буде складно, тому що все має бути реалістичним, і це буде дуже дорого". 

Окрім Джонні Деппа та Джеффа Бріджеса, у фільмі з'являться Адам Драйвер, який полюбляє зніматися у дідів режисури та Джейсон Момоа, який здається просто отримує задоволення від життя. 

"Карнавал наприкінці світу" стане третьою колаборацією між Террі Гілліамом та Деппом після стрічок "Страх і огида в Лас-Вегасі" та "Імаджинаріум доктора Парнаса". Адам Драйвер грав головну роль в останньому фільмі режисера — "Чоловік, який вбив Дон Кіхота", що побачив світ 2018-го. Момоа ж попрацює із Гілліамом вперше.  

 

Johnny_Depp

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее