Парижський тиждень моди-2024: Жіночність у новому світлі. Вражаючі образи колекції Cecilie Bahnsen

Колекція осінь-зима 2024-25 Cecilie Bahnsen, що була представлена на тижні моди в Парижі на FW 24/24 wear-to-go захопила публіку захоплюючим поєднанням романтизму та сили, оскільки дизайнер продемонструвала свою непохитну відданість розширенню кордонів. На фоні гігантської зеленої кулі, Bahnsen представили колекцію, яка кинула виклик сприйняттю та відзначила багатогранну природу жіночності.

Змінюючи темп і залишаючись вірною своїй стилістичній ідентичності, Bahnsen вперше вирушила у світ таємниць та секретів. Вона представила вражаюче поєднання ефірних, легких силуетів і сильних, структурованих дизайнів. Використання шкіри від Nona Source було рішучим кроком і додало колекції гостроти та витонченості. Співпраця з Mackintosh для верхнього одягу та Ecco Leather і Diemme для взуття підсилила тему колекції — розширення можливостей і стійкості.

Кольорова гамма поступово переходила від насиченого чорного до насиченого синього, земляного коричневого та делікатного, майже білого, дозволяючи Bahnsen виразити своє вміння працювати з монохромними схемами. 

Бансен підкреслила, що «гучність» її колекції відображає боротьбу за креативність і автентичність у сучасному світі. Кожен одяг свідчить про відданість дизайнера його мистецтву і відмову від компромісів. Її сміливий підхід стає світлом надії та натхненням в галузі моди.

 

Cecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie BahnsenCecilie Bahnsen

02.07.2024
Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й носить явний передвиборчий характер.
Далее