Парижський тиждень моди-2024. Повернення Ґурама Гвасалії: Відкриття нового етапу для Vetements

Повернення Ґурама Гвасалії до Vetements було не лише грандіозним, але й вражаючим: перші ряди на подіумі були заповнені світилами модної індустрії, які з нетерпінням очікували на презентацію колекції осінь-зима 2024-25. Вона виявилася надзвичайною і захопила всіх, хто був присутнім на тижні моди FW 24/25 в Парижі. 

З самого початку наголос робився на перебільшених пропорціях: зшиті на замовлення костюми з м’якими трубками через плечові шви та під коміром з лацканами утворювали високі силуети. Цей мотив поширився на футболки, толстовки та тренчі, де м’які труби утворювали повні кола, нагадуючи великі хула-хупи або плавки для басейну. 

Хоча колекція відображала бажання переосмислити основи повсякденного життя, було відчуття, що бренд ступає на звичну територію, а не відкриває нові землі. 

Проте під поверхнею лежав натяк на сімейні драми та самоаналіз. Футболка з написом "Не мамина улюблена" та толстовка з написом із “Південного парку” натякали на невирішені сімейні конфлікти та, можливо, на прихований натяк на брата Гвасалії, Демну, який перейшов з Vetements до Balenciaga.

 

VetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetementsVetements

02.07.2024
Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й носить явний передвиборчий характер.
Далее