
Автор серіалу "Гострі картузи" спродюсує документальний фільм про новий тур Oasis
Пресслужба британського гурту Oasis оголосила, що цього року під час їхнього реюніон-туру буде знято документальний фільм. Його створить та спродюсує Стівен Найт, відомий за серіалом "Гострі картузи" та нещодавнім "Тисяча ударів", у співпраці з режисерами Діланом Саутерном та Віллом Лавлейсом.
Поки що немає інформації про формат чи сюжет фільму, але враховуючи, що Саутерн та Лавлейс раніше зняли документальний концертний фільм про виступ LCD Soundsystem в Медісон-сквер-гарден ("Shut Up and Play the Hits"), можна припустити, що стрічка про Oasis буде схожа на такий гібридний формат: залаштункові кадри плюс сам концерт. Водночас режисери у 2022 році випустили ширший за тематикою документальний фільм "Meet Me in the Bathroom" про нью-йоркську музичну рок-сцену кінця 90-х початку 00-х (про the Strokes, Interpol, the Yeah Yeah Yeahs), тому говорити напевно зарано.
У заяві також зазначається, що дата виходу фільму поки що не визначена й найближчим часом додаткової інформації не буде.
Окрім роботи над "Гострими картузами" та "Тисяча ударів", Стівен Найт написав сценарій для біографічного фільму "Марія" про Марію Каллас з Анджеліною Джолі у головній ролі, написав сценарій "Пороку на експорт" Девіда Кроненберга та "Брудних красунь" Стівена Фрірза.
Реюніон-тур Oasis стартує 4 липня в Кардіффі й триватиме до листопада.