В роботі байопік про Брюса Спрінгстіна. Головну роль зіграє Джеремі Аллен Вайт

Ми дожили до тих часів, коли прийшла черга знімати байопік про Брюса Спрінгстіна. Легендарному музиканту, якого в США неформально кличуть Бос, вже 74 роки, тому все логічно. Головну роль у майбутньому фільмі, як пишуть джерела, зіграє Джеремі Аллен Вайт. Стрічка вже має принаймні робочу назву "Врятуй мене нізвідки" ("Deliver Me from Nowhere"). В основі сюжету фільму лежить однойменна книга Уоррена Зейнса "Врятуй мене нізвідки: Створення Небраски Брюса Спрінгстіна".

Як видно з назви, фільм сконцентрується на історії створення одного з найкращих альбомів Спрінгстіна "Nebraska" 1982 року випуску. Там є, що розповісти. Плюс — Спрінгстін та його менеджер Джон Ландау беруть активну участь у проєкті. Режисером стрічки значиться Скотт Купер і це, скоріше, тривожний знак, бо Купер вміє створювати атмосферу, але не вміє розповідати цікаві історії. Дві останні його роботи ("Блідо-блакитне око" з Крістіаном Бейлом та "Ненаситний" про вендіго) були прикладами втрачених можливостей. Як, власне, і всі інші. 

Втім, кастинг Джеремі Аллена Вайта — рішення добре. Він став відомим завдяки потужній ролі в потужному серіалі "Ведмідь". Та завдяки вірусній рекламній кампанії Calvin Klein. 

Дати виходу фільму наразі немає. 

 

19.04.2024
Опубліковано український трейлер мультфільму "Трансформери: Початок" — як видно з назви, історії походження деяких з відомих нам мешканців планети Кібертрон. А саме Оптімуса Прайма, Меґатрона та Бамбл...
Далее
18.04.2024
Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом...
Далее