Фільм Лукі Гуаданьїно "Суперники" зайняв перше місце в американському бокс-офісі. Все завдяки Зендеї та схвальним відгукам критиків

Відомий у вузьких колах італійський режисер Лука Гуаданьїно хоча й відповідальний за декілька чудових фільмів, що вийшли за останні десять років ("Назви мене своїм ім'ям", "Великий сплеск", "Суспірія"), мав в резюме всього один справжній хіт: сповнену сексуальної напруги романтичну драму "Назви мене своїм ім'ям", яка при бюджеті в 3,5 мільйона доларів зібрала по світу 43 мільйони.   

Зі сповненою сексуальної напруги спортивною драмою "Суперники" ситуація може повторитися. Принаймні в режисера з'явився як мінімум перший фільм номер один в Північній Америці. Стрічка із Зендеєю, Джошом О'Коннором та Майком Фейстом у головних ролях посіла першу сходинку американського бокс-офісу за результатами першого вікенду у прокаті із сумою у 15 мільйонів доларів. Сюди треба додати 10 мільйонів доларів зібраних на інших територіях. 

Сума (25 мільйонів) на перший погляд, не дуже велика і враховуючи бюджет "Суперників" (55 мільйонів доларів) треба ще подивитися як фільм поведе себе в динаміці. Чи зможе повернути й навіть заробити гроші. Від цього залежать і його оскарівські перспективи: якщо вийде створити сплеск зацікавленості у глядачів й достатньо заробити, то стрічка Гуаданьїно може запросто потрапити в декілька номінацій. 

Знову ж таки, із минулим подібним фільмом режисера ("Назви мене своїм ім'ям") сталася така сама історія: високі оцінки критиків, відповідно гайп у пресі, відповідно зацікавленість з боку кіноманів, Тімоті Шаламе, непогані збори й чотири номінації на "Оскар". 

Популярна й талановита Зендея тут — одна з причин успіху та водночас вигодоотримувачка, оскільки для неї "Суперники" створили також унікальну ситуацію: акторка вже мала фільми, що займали перші сходинки домашнього бокс-офісу — можна згадати хоча б нещодавню "Дюну" — але тут ми маємо стрічку, в основі якої не лежить жодна франшиза, жодна популярна літературна або графічна (якщо говорити про Marvel) основа. Зендея із фільмом "Суперники" підійнялася на нову кар'єрну сходинку.  

На додачу треба сказати, що взагалі у світовому прокаті не часто з'являються еротичні спортивні драми та взагалі еротичні драми. Все ж таки зараз не 90-ті. 

В український прокат фільм Гуаданьїно виходить вже на цьому тижні. 

 

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее