Французький дизайнер П'єр Йованович створив колекцію стільців разом із Крістіаном Лубутеном

Про це повідомляє видання HypeBeast. Французький дизайнер інтер'єрів П’єр Йованович об'єднав зусилля з легендарним творцем "червоних підошв" та своїм давнім другом Крістіаном Лубутеном, щоб створити серію відкритих крісел, натхненних "історичними музами, міфологією та кіно". Лінія містить дев’ять лімітованих виробів, створених за моделлю крісла Clam (за формою вони нагадують черепашку молюска) авторства самого Йовановича зі знаменитими туфлями Лубутена на червоній підошві в якості ніжок.

Кожна робота натхненна певним характером. Наприклад, модель "Діта" із її бурлескною оббивкою та лазерним гравіюванням була створена на честь подруги Лубутена Діти фон Тіз. А "Жозефіна", зроблена з темно-червоного дерева дуба та зі шкіряним сидінням з бахромою, нагадує одну з найвидатніших виконавиць кабаре 20-х років. Тоді як "Сирена" нагадує про русалку, завдяки вишитій синій, морській тканині та ажурним ніжкам.

Ось, що сказав сам Йованович про свої вироби: "Ця колекція є такою ж даниною французькій вигадливості, як і жіночій красі. Як із близьким другом та шанованим провидцем, я мріяв співпрацювати з Крістіаном у цьому проєкт. Спираючись на нашу спільну прихильність до мистецтва високої моди, ми залучили список художників із класичною підготовкою, щоб ретельно втілити ці різноманітні жіночі персонажі в життя".

Лубутен додав: "Це П’єр придумав ідею співпраці. Ми вже працювали разом над деякими моїми проєктами дизайну інтер’єру. Щоб відсвяткувати його культове крісло Clam, я викликав богинь-фараонів, королев сцени чи королев ночі, химер і героїнь кіно".

Колекція буде представлена в студії Pierre Yovanovitch Mobilier в Нью-Йорку з 3 по 24 травня. Придбати її можна буде в інтернет-магазині дизайнера.

 

LouboutinLouboutinLouboutinLouboutinLouboutinLouboutinLouboutinLouboutinLouboutin

13.05.2024
Лоу Роуч працює стилістом Зендеї з її 14 років (зараз зірці 27) й попри заяву про відхід від справ, яку стиліст дав ще рік тому, він продовжує одягати головну акторку "Суперників" та "Дюни". Остання ї...
Далее
07.05.2024
У Нью-Йорку відбувся черговий Met Gala бал — подія, в рамках якої відбувається ф'южн зіркової сили та мистецтва костюму. Тому що без Зендеї, Bad Banny, Дженіфер Лопес, Кріса Хемсворта, Charlie XCX, Рі...
Далее