Кортні Лав сказала, що Тейлор Свіфт "не важлива". Напередодні виходу своєї нової передачі на радіо BBC

Легендарна співачка, лідерка гурту Hole, ситуативна акторка ("Людина на Місяці") та вдова Курта Кобейна Кортні Лав ніколи особливо не морочилася щодо того, що каже. Відомі її сварки в 90-х із Мадонною, яку вона досі сильно недолюблює. 

Тим паче Кортні Лав не буде ховати слова в кишені напередодні виходу свого нового радіошоу на BBC 6 під назвою "Жінки" ("Women"). 

"Тейлор не важлива", — cказала рокерка виданню The Standard. Й додала: "Вона може бути безпечним місцем для дівчат, і вона, мабуть, теперішня Мадонна, але вона нецікава як художниця". Щодо Мадонни Лав уточнила: "Мені вона не подобається, і я не подобаюсь їй".

Як виявилося із таким самим скепсисом Кортні Лав ставиться й до Бейонсе: "Мені подобається ідея Бейонсе записати кантрі-запис, тому що мова йде про темношкірих жінок, які заходять ц місця, куди раніше дозволяли заходити тільки білим жінкам. Мені просто не подобається її музика". 

Дісталося, що дивно, й Лані Дель Рей: "Мені не подобається Лана з того часу, як вона виконала кавер на пісню Джона Денвера, і я думаю, що їй дійсно варто взяти сім років перерви. До "Take Me Home Country Roads" я вважала її чудовою".

Сім років перерви Лана не візьме. Співачка як раз готує кантрі-альбом "Lasso". 

Сама ж Кортні Лав минулої осені пообіцяла випустити новий сольний альбом до Різдва. Платівки все ще немає. 

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее