Креативний директор Lucasfilm розмірковує над ідеєю створення дорослих "Зоряних війн". З кров'ю та сексом

Дейв Філоні — пристрасний фанат "Зоряних війн", якого Джордж Лукас помітив ще у 2005 році та запропонував очолити мультсеріал "Зоряні війни: Війни клонів" станом на 2024-й має за плечима режисерські, сценарні та продюсерські кредітси в серіалах "Мандалорець" та "Асока". А також посаду Головного креативного директора Lucasfilm, яку він отримав вже після того, як Лукас продав всі права на "Зоряні війни" Disney.

Тобто Філоні — та людина, яка вирішує куди буде рухатися цей величезний всесвіт. Тому його відповіді на деякі запитання щодо майбутнього "Зоряних війн" дуже цікаві. Навіть, якщо не дуже чіткі. Наприклад, на одне із запитань, яке виникало у багатьох шанувальників (особливо старшого віку), чи може коли-небудь з’явитися версія саги, яка буде більш орієнтованою на дорослих, можливо, навіть з більш жорстоким насильством або сексом, яка могла б завести "Зоряні війни" на територію з рейтингом R. Тобто щось схоже на "Гру престолів" або "Дім дракона".  

Саме таке питання поставили Філоні нещодавно в подкасті Happy Sad Confused. "Звичайно, я маю на увазі, я не знаю. Це здається цікавим", — відповів той й продовжив більш розлого: "Суть полягає в тому, що б ми не робили, це має бути зроблено дійсно добре. Я думаю, що коли ви дивитесь те, що сприймається як щось що відрізняється, як-от серіал "Андор", це так добре зроблено, й Тоні [Гілрой, шоураннер "Андора"] та його команда роблять таку феноменальну роботу, що я думаю, що є глядач для такого [контенту]". 

Автор та чиновник Lucasfilm додав: "[Зоряні війни] охоплюють усі типи стилів, і креатив конкретної історії, що рухає її, є найважливішою річчю, і вони повинні робити те, що в їхній зоні комфорту. Інакше ... всі прийдуть і вдадуть, що вони Джордж Лукас. Я навчився у Джорджа, але, звичайно, я не такий, як Джордж, коли справа доходить до створення фільмів. Він єдиний у своєму роді талант на ціле покоління. Мені подобаються вовки, і я помістив їх у свої "Зоряні війни". Ми просто різні, і це нормально. Але є принципи [які повинні проходити через усі "Зоряні війни"] щодо вибору, бути хорошою людиною, бути більш самовідданим і подолати свої страхи, які не підлягають часу, незалежно від того, про який стиль ви говорите".

Водночас Філоні визнає, що смаки людей змінюються, коли вони дорослішають. Й пригадуючи свій досвід, додав, що він сам не бачив, що "Зоряні війни" схожі на "Приховану фортецю" Акіри Куросави, коли йому було 10 років, а потім пізніше мав зовсім інший досвід перегляду фільму [Лукаса].

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее