Прогнози по зборах за перший вікенд фільму "Дюна: Частина друга" сягнули 180 мільйонів доларів

Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони глядачів знову чекають на пустельний Арракіс, Тімоті Шаламе, Харконенів та інші принади цієї космічної опери. 

Рівень цього очікування можна приблизно, але виміряти. За прогнозами студії Warner Bros. друга "Дюна" збере за перший вікенд в північноамериканському прокаті 65 мільйонів доларів. Аналітики поза межами студії називають сміливіші цифри: 70, 80 та навіть 90 мільйонів. В міжнародному прокаті продовження "Дюни" збере від 80 до 90 мільйонів доларів. Це прогнозовані дані з приблизно 70 ринків. 

В будь-якому випадку на фільм Дені Вільньова покладаються серйозні надії, адже останнім великим хітом світового бокс-офісу був горор "П'ять ночей у Фредді". Він вийшов у жовтні 2023-го та зібрав за весь час прокату 296 мільйонів доларів. 

Очікується, що друга "Дюна" збере набагато більше. З виробничим бюджетом в 190 мільйонів доларів та на додачу маркетинговим у мінімум 60, фільму тільки щоб відбити витрати треба акумулювати 700-750 мільйонів. 

Нагадаємо, що перша "Дюна" вийшла у 2021-му, у "ковідні" часи, в кінотеатрах та майже одразу на стрімінговій платформі Max. Фільм зібрав 402 мільйони в прокаті та купу переглядів на стрімінгу. 

З другою частиною бізнес-модель інша: стрічка виходить виключно в кінотеатрах. 

 

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее