Сербський актор та фанат РФ Мілош Бікович більше не грає у третьому сезоні "Білого лотоса"

Минулого тижня українське МЗС опублікувало заяву щодо сербського актора (в нього також є російське громадянство) Мілоша Біковича та його симпатії та зв'язки із РФ. Заява була адресована керівництву HBO та авторам серіалу "Білий лотос", у третій сезон якого Біковича взяли на одну із ролей. 

Цього тижня відбулася реакція: актора прибрали з проєкту. "Ми вирішили розірвати наші зв'язки з Мілошем Біковичем, і на цю роль буде проведено рекастинг", — сказав виданню IndieWire представник HBO. 

Все сталося доволі швидко. Новина про найм Біковича в третій сезон популярного серіалу з'явилася 12 січня. Заява нашого МЗС 24 січня. 2 лютого керівництво HBO повідомило про звільнення актора. 

Коментар самого Біковича має компліментарний та обережний характер, він явно ще сподівається прослизнути у західний кінематограф: "Мені випала честь бути обраним частиною "Білого лотоса", телесеріалу, який я дуже ціную та колег, яких я глибоко поважаю. Однак моя участь неможлива через причини, що виходять за рамки мистецтва, і я не буду схилятися перед будь-яким наративом, який має на меті поставити під загрозу мою чесність".

Фільмування третього сезону "Білого лотоса" пройдуть на островах Самуї, Пхукет і у Бангкоку. Його прем'єра планується у 2025 році. 

 

 

 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее