"Дім дракона": одразу два трейлери другого сезону. На нас чекає ще одна боротьба за владу

Чим далі, тим більше серіали з всесвіту "Гри престолів" схожі на нашу реальність: в них так само ціниться тільки влада, а все інше розглядається як інструментарій задля її втримання та примноження. Людські життя у всьому цьому особливої ролі не грають.  

HBO Max опублікували одразу два трейлери другого сезону спін-оффу "Гри престолів" серіалу "Дім дракона", в яких анонсується майбутня боротьба за Залізний трон в Королівській Гавані. Все виглядає деталізовано та як завжди красиво, але водночас і приречено: герої тут ще більше нагадують заручників своїх амбіцій. 

Один трейлер зосереджений на Рейєнірі Таргарієн, принці Деймоні та їхніх силах на Драконячому камені, а інший — на команді Королівської Гавані під керівництвом Алісенти Гайтавер, її батька Отто та її дітей, короля Ейгона та принца Емонда. Перший трейлер називається "Чорним", другий — "Зеленим".

Нагадаємо, що події серіалу "Дім дракона" відбуваються за 200 років до подій "Гри престолів". Другий сезон, своєю чергою, офіційно знаменує початок "Танцю драконів", тобто громадянської війни Таргарієнів.

Прем'єра першої серії запланована на 16 червня. 

 

 

19.04.2024
Опубліковано український трейлер мультфільму "Трансформери: Початок" — як видно з назви, історії походження деяких з відомих нам мешканців планети Кібертрон. А саме Оптімуса Прайма, Меґатрона та Бамбл...
Далее
18.04.2024
Опубліковано трейлер нового фільму М. Найт Шʼямалана "Западня" — психологічного трилеру про чоловіка та його неповнолітню доньку, які прийшли на концерт популярної співачки, втім, як виявилось згодом...
Далее