Співачка Джамала оголосить бали Національного журі України на "Євробаченні-2024"

Ця почесна позиція, як повідомляє Суспільне, називається речниця. Вона означає, що під час гранд-фіналу "Євробачення-2024" в прямому етері співачка оголосить бали Національного журі України. За останніх з 25 березня по 1 квітня у додатку "Дія" голосували українці. У голосуванні взяли участь 235 тисяч чоловік. 

Нагадаємо, що Джамала перемогла на "Євробаченні" у 2016 році. Власне, через цю перемогу та не в останню чергу через те, що сталася вона саме у Швеції співачку й запросили виконати функції речниці цього року.

Ось, що вона сказала з цього приводу: "«Євробачення» — це дивовижна річ. Це навіть більше ніж інститут, консерваторія, школа з учнями, з якими ти зустрічаєшся при нагоді. Якщо ти вже раз потрапив у цю історію, стаєш її частиною. Тому бути речницею цьогоріч — це також для мене особливо. Саме у Мальме я не була, але сподіваюсь, що відчую через прямий етер цю неймовірну атмосферу конкурсу та самого міста".

Гранд-фінал "Євробачення-2024" відбудеться 11 травня. Україну цьогоріч представляє дует alyona alyona & Jerry Heil.  

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее