
Lorde опублікувала офіційне відео на пісню "What Was That"
Маркетингова кампанія присвячена виходу першого з 2021 року оригінального сольного синглу Lorde добігла кінця. Спочатку був сніпет у TikTok, потім виступ у парку Вашингтон-сквер у Нью-Йорку. Тепер офіційне відео на "What Was That", в яке до слова увійшли кадри з виступу співачки в парку. Відео можна подивитися нижче.
Пісня "What Was That" більше схожа на те, що Lorde робила у двох своїх перших альбомах ніж на розслаблений сонячний марихуана-поп "Solar Power". Тобто перед нами чіпке синтетичне звучання, тексти про особисте, емоційна подача. Тут точно не обійшлося без впливу Charli XCX з її "Brat", але загалом поки що Lorde повертається дуже потужно.
Співачка написала "What Was That" разом із Jim-E Stack (працював з HAIM та робив трек "Girl, So Confusing featuring Lorde"), продюсерами стали Lorde разом із Jim-E Stack й Ден Нігро (писав для Sky Ferreira та Олівії Родріґо).
Дати виходу нового альбому співачки поки немає.