"Ми знаємо, що поставлено на карту". Джилл Байден знялася для Vogue та виступила на захист свого чоловіка

Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й має явний передвиборчий характер.

Фотограф Норман Джин Рой зняв героїню не тільки у відвертих постановчих фото, а й "за роботою": під час передвиборчої кампанії її чоловіка, в стінах альма-матер Джилл Байден середній школі Верхнього Морленда в Віллоу-Гроув, Пенсільванія, біля меморіалу Колумбайн. 

 

Vogue

 

Матеріал писався до провальних для Джо Байдена дебатів, що відбулися 27 червня й стаття відкривається редакторською заміткою, в якій розповідається, що Vogue зв'язалися із Джилл Байден вже після дебатів, 30 червня, коли вона була разом із сім'єю в заміській резиденції президента США Кемп-Девід, щоб взяти у Першої леді коментар стосовно виступу її чоловіка та його планів на майбутнє.

Вона сказала Vogue, що сім'я "не дозволить цим 90 хвилинам визначити чотири роки, які Байден був президентом. Ми будемо продовжувати боротися". "Президент Байден", — додала Джилл: "Завжди робитиме те, що найкраще для країни".

Тим самим вона ще раз підтримала свого чоловіка та дала зрозуміти на кого він спирається в рішенні продовжити боротьбу за президентське крісло.

Фоном для статті стала передвиборча кампанія Джо Байдена та роль Джилл в ній, але журналістку цікавили стиль спілкування героїні із народом, її енергійність та рішучість й взагалі ті напрямки діяльності, які вона обрала для себе виконуючи функції Першої леді. Зокрема проблеми жіночого здоров'я, освіти (докторка Джилл Байден — професор англійської мови в Громадському коледжі Північної Вірджинії), проблем адаптації військових до цивільного життя.  

 

VogueVogueVogueVogueVogue

13.05.2024
Лоу Роуч працює стилістом Зендеї з її 14 років (зараз зірці 27) й попри заяву про відхід від справ, яку стиліст дав ще рік тому, він продовжує одягати головну акторку "Суперників" та "Дюни". Остання ї...
Далее