На Мадонну подали позов до суду за порнографію на концерті

А ще за затримку виступу та вимкнену систему кондиціювання на концертному майданчику. Про це повідомляє The Guardian. Нагадаємо, 4 травня закінчився The Celebration Tour Мадонни, в рамках якого співачка нагадала світу про досягнення своєї довгої та успішної кар'єри. Тур закінчився безплатним концертом на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро, який відвідали 1,6 мільйона чоловік.  

Втім, позов до суду на співачку та на компанію, що займалася організацією туру, Live Nation, подали за концерт в Лос-Анджелесі, який відбувся 7 березня. Позивач, Джастін Ліпелес, купив на нього чотири квитки по 500 доларів кожен, у яких було зазначено, що концерт розпочнеться о 20:30, але по факту виступ розпочався о 22:00. Ліпелес написав у своєму позові: "Відповідачі не надали жодного повідомлення позивачу про те, що концерт розпочнеться пізніше".

Далі чоловік поскаржився на кондиціювання: "Температура на майданчику Kia Forum була незручно високою, як того вимагала Мадонна, яка відмовилася ввімкнути кондиціонер". Джастін Ліпелес "рясно спітнів і захворів фізично внаслідок спеки. Коли шанувальники поскаржилися на спеку, Мадонна безпідставно сказала їм зняти одяг".

На додачу, як сказано в позові: "Під час виступу позивач був змушений спостерігати за жінками, які стоять на сцені топлес, імітуючи статеві акти. Позивач почувався так, ніби дивиться фільмування порнографічного фільму".

Чоловік підсумовує дії Мадонни, назвавши їх "навмисними, екстремальними та обурливими". Й вимагає відшкодування збитків разом із судовими витратами та поверненням коштів за квитки на концерт.

Мадонна і Live Nation поки не коментували позов. 

 

13.06.2024
Грузія поступово займає своє місце серед пострадянських республік підпорядкованих РФ. Протести, які періодично спалахували в країні у зв'язку із проросійським законом про іноагентів так і не стали чим...
Далее
06.06.2024
З кінця нульових та до середини десятих років цього сторіччя ім'я Саймона Ковелла не сходило з газетних шпальт. Все через телевізійні шоу, які він придумав (The X Factor, Britain's Got Talent) та в як...
Далее