На Diplo подали до суду за нібито розповсюдження порнопомсти

На Diplo подали до суду за нібито розповсюдження порно з метою помсти колишній. Про це повідомляє Pitchfork. Позов до федерального суду Каліфорнії було подано 27 червня жінкою з Нью-Йорка, яку ідентифікували як Джейн Доу (справжнє ім'я не розголошується).

У скарзі Доу стверджує, що почала спілкуватися з Diplo через Snapchat у квітні 2016 року, коли їй був 21 рік, а продюсеру Томасу Веслі Пенцу (справжнє ім'я Diplo) було 37. "У період з квітня 2016 року по червень 2016 Diplo підтримував постійний зв’язок із позивачкою, обмінюючись з нею порнографічними зображеннями", – йдеться у позові.

Доу та Diplo вперше зустрілися особисто в червні 2016 року, поклавши початок "інтимним стосункам", які тривали до жовтня 2023 року. Згідно з даними, під час їхніх стосунків Доу та Diplo займалися сексом і "обмінювалися інтимними та/або оголеними фотографіями та відео". Доу також "дала зрозуміти, що вона не бажає, щоб відповідач Diplo записував їх сексуальні дії без її явної згоди, а також не хоче, щоб він поширював зображення та/або відео третім особам, і ніколи не давала йому згоди на це".

У своїй скарзі Доу зазначила, що в листопаді 2023 року до неї звернулася жінка, щоб повідомити, "що вона володіє зображеннями та відео, на яких позивач і відповідач Diplo займаються сексом". Жінка нібито розповіла Доу, що Diplo надіслав їй "інтимний матеріал" через Snapchat у жовтні 2018 року. Тобто ще тоді, коли Доу та Diplo ще були разом. 

Після розмови з цією жінкою, Доу повідомила про Diplo в департамент поліції Нью-Йорка. 

Речник офісу заступника комісара з громадської інформації поліції Нью-Йорка підтвердив, що є "кримінальна скарга щодо незаконного розповсюдження щодо підозрюваного, на ім’я Томас Пентц, яка зараз розслідується детективами поліцейського відділку".

У заяві, надісланій одним з адвокатів Джейн Доу, позов було названо "життєво важливим кроком до встановлення справедливості та тим, що підкреслює необхідність захисту прав тих, хто зазнав експлуатації".

Адвокат Diplo, своєю чергою, сказав у заяві для Vanity Fair: "Знову і знову Вес стає мішенню групи ненадійних осіб та їхніх недобросовісних юристів, які збирають неправду в пошуках незаслуженої зарплати". 

 

Diplo

Tags: Diplo
17.07.2024
Про це легендарна співачка повідомила у своєму Instagram. Мадонна написала: "Мені потрібно багато Bandz, щоб зробити це………..ОКЕЙ", – й додала: "Історія мого життя". На фото співачка сидить поруч із др...
Далее
16.07.2024
Рок-гурт Tenacious D, що складається із вокаліста та гітаріста Джека Блека та бек-вокаліста й основного гітариста Кайла Ґесса існує з 1994 року паралельно із насиченою кінокар'єрою, власне, Блека (в н...
Далее
15.07.2024
Про це повідомляє NV. Насправді, у екс-президента України в пісні всього один рядок, він говорить між куплетами: "Це так, це так", — верифікуючи те про, що співають гумористи й блогери Василь Байдак,...
Далее