Автори серіалу "Гострі картузи" обіцяють повернення Кілліана Мерфі в кіноадаптації

Приклад "Абатства Даунтон" довів, що навіть після свого закінчення популярні серіали можуть продовжити ситуативне життя у фільмах. Ця історична драма закінчилася на шостому сезоні й продовжилася у двох успішних стрічках (перша зібрала 194 мільйони доларів, друга — 92). Насправді так само було і з американським серіалом "Секс і місто" (два фільми) і з американським же "Пуститися берега" (один фільм). 

Так само буде і з британською кримінальною драмою "Гострі картузи", яка також закінчилася після шостого сезону і творець якої Стівен Найт планує повнометражне кіно. Про сюжет стрічки поки нічого не відомо. 

Той же Стівен Найт гаряче анонсує повернення до ролі Томаса Шелбі (власне, лідера банди Гострі картузи) Кілліана Мерфі. Актор нещодавно отримав "Оскар" за найкращу чоловічу роль у фільмі "Оппенгеймер", що навряд чи стане на заваді для його повернення до одного зі своїх знакових героїв, завдяки якому він, власне, і прославився на весь світ. 

"Він точно повернеться для цього [серіалу]", — сказав Найт про Мерфі. І додав: "Ми плануємо почати зйомки у вересні прямо на дорозі в Діґбет [у Бірмінгемі]".

У 2023 році Мерфі казав Rolling Stone UK, що "хотів би знятися" у фільмі "Гострі картузи", але додав: "Це має бути правильним" для історії.

Ірландський актор повторив цю думку в інтерв’ю Irish Star у лютому 2024 року: "Я завжди казав, що якщо Найт представить сценарій, який, як я знаю, він зможе виконати, тому що він такий феноменальний письменник, я буду поруч. Якщо ми захочемо подивитися на 50-річного Томмі Шелбі, я буду там. Давай зробімо це".

 

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее