Пол Мескаль намагається зруйнувати імперію в першому трейлері фільму "Гладіатор 2"

"Рім повинен пасти. Його тільки треба підштовхнути", — говорить Пол Мескаль у першому трейлері фільму "Гладіатор 2". Актор грає Люціуса — племінника імператора Коммода, якого у фільмі 2000 року вбив Максимус Рассела Кроу. Таким чином Люціус ще й син Лусілли, старшої сестри Коммода.

Події стрічки відбуваються через 20 років після подій "Гладіатора" й покажуть як Луцій змушений взяти участь в битвах у Колізеї після того, як його дім завоювали нові тиранічні імператори, які тепер керують Римом залізною рукою. Луцій повинен звернутися до свого давно забутого минулого, щоб знайти сили та честь повернути славу Риму та його народу. Або зруйнувати все вщент.   

Бог його зна навіщо Рідлі Скотт зняв продовження свого логічно завершеного шедевра 2000 року — навряд чи заради грошей, скоріше, щоб погратися в спадок — втім, виглядає трейлер епічно й подивитися кіно насправді тягне. Тут видно багато реверансів в бік першого "Гладіатора" й можна зрозуміти Пола Мескаля, який говорив про свої хвилювання щодо цього: "Я дуже схвильований, але, розумієте, важко відійти від спадщини [першого] фільму. Я вважаю, що він [сиквел] дійсно добре написаний й віддає належне першій частині, але водночас це кіно у яке, я думаю, що я можу ввійти і зробити комфортно своїм". 

Щодо власне сюжету поки сказати нічого (виглядає насправді схоже на перший фільм, але складніше й з багатьма нюансами), але Рідлі завжди брав розмахом, чудовими акторами та вмінням занурити глядача у ретельно вибудований світ. На додачу він точно щось нам скаже — старече, їдке та мудре — про сучасний стан речей у світі. "Наполеон" був частково саме про деяких сучасних лідерів, які не вміють прораховувати наслідки власних вчинків. 

Єдине, що ріже вухо у трейлері — реп-трек під кінець. До слова музику до фільму написав не Ганс Ціммер (разом із Лізою Джеррард), як було у першій частині, а його протеже та партнер по багатьох саундтреках Гаррі Ґреґсон-Вільямс ("Царство небесне", "Остання дуель").

Окрім Пола Мескаля, у "Гладіаторі 2" зіграли: Конні Нільсен, Дензел Вашингтон, Дерек Джекобі, Джозеф Квінн, Педро Паскаль та інші.  

Вийде стрічка 24 листопада 2024 року. 

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее