Режисер Кріс Коламбус вирізав би камео Дональда Трампа з фільму "Сам удома 2", але він боїться

Всі пам'ятають камео 47-го президента США в фільмі Кріса Коламбуса "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку" 1992 року. В той час готелем "Плаза", в якому сталося камео володів Трамп. Володів без успіху, але це дає відповідь на питання чому він з'явився у хітовій стрічці. 

Втім, зараз Кріс Коламбус шкодує, що включив семисекундне камео Трампа у свій фільм. Через тридцять три роки після виходу "Сам удома 2" режисер пояснив у розмові з San Francisco Chronicle, чому хотів би зробити новий монтаж.

Нагадаємо, у згаданому епізоді герой Макалея Калкіна — Кевін Маккаллістер — запитує у Трампа, як пройти до вестибюля готелю "Плаза". "Прямо по коридору і ліворуч", — відповідає той у короткій появі на екрані.

Як виявилося ця сцена переслідує Коламбуса вже багато років. "Це стало прокляттям. Це стало тією річчю, якої я волів би не було у фільмі", — сказав він й продовжив: "Це як камінь на шиї. Я просто хочу, щоб її не було".

Він додав, що "не може її вирізати", пояснивши: "Якщо я це зроблю, мене, мабуть, вишлють з країни. Мене визнають непридатним для життя у США, тож доведеться повернутись до Італії чи ще кудись".

І хоча Трамп ставить під сумнів, чи його взагалі хтось кликав на те камео, Коламбус вніс ясність: "Він казав, що я благав його знятись, але я ніколи в житті не став би благати непрофесійного актора з'явитися у кіно. Просто ми дуже хотіли знімати у готелі "Плаза".

Ще у 2023 році Коламбус розповів Business Insider, що Трамп дозволив зйомки в готелі "Плаза" в обмін на появу у фільмі: "Як і з багатьма локаціями в Нью-Йорку, достатньо сплатити оренду — і можна знімати. Ми звернулися до готелю "Плаза", який на той момент належав Трампу, бо хотіли знімати в його вестибюлі. Відтворити "Плаза" у павільйоні було неможливо. Трамп погодився. Ми заплатили, але він також сказав: “Єдина умова — я повинен бути у фільмі”. Тож ми погодилися. І коли вперше показали фільм, сталося щось дивне: публіка почала аплодувати, коли Трамп з’явився на екрані. Я сказав монтажеру: “Залиш його у фільмі. Це момент для глядачів”. Але він буквально продавив свою участь у кіно".

Трамп згодом відповів у соцмережах: "Це повна нісенітниця. Моє камео допомогло зробити фільм успішним. Але якщо вони почувалися змушеними чи не хотіли мене — навіщо було мене знімати й тримати у фільмі понад 30 років?".

Камео майбутнього президента можливо й додало популярності й без того популярному сюжету, але не зовсім зрозуміло чому Коламбус боїться депортації. В нього італійське та чеське коріння, але народився режисер "Сам удома" та "Гаррі Потеру" й продюсер "Носферату" в містечку Спенглер, що в американському штаті Пенсильванія. Тобто він американський громадянин. 

 

16.05.2025
Востаннє актора, якому у 1991 році поставили діагноз хвороба Паркінсона, можна було побачити в документальному фільмі 2023 року "Незмінний: Історія Майкла Дж. Фокса", де розповідалося про його шалену...
Далее
16.05.2025
Спогадами акторка поділилася в інтерв'ю виданню Vanity Fair. Йоганссон зокрема загадала, як після грандіозного успіху фільму Софії Копполи "Труднощі перекладу" 2003 року, де 17-річна молода зірка зігр...
Далее
15.05.2025
Якщо якийсь фільм зібрав 612 мільйонів доларів при дуже невеликому бюджеті у 30 мільйонів, то навіть 21 рік забуття не врятує його від воскресіння. Тим паче, якщо його автору, по-перше, нема чого роби...
Далее