"Татуювальник Аушвіцу": Мелані Лінскі та Гарві Кейтель у мінісеріалі про спогади в'язня концентраційного табору

Опубліковано тизер мінісеріалу "Татуювальник Аушвіцу" — заснованої на реальних подіях історії про колишнього в'язня Аушвіцу Лале Соколова. В його обов'язки в концентраційному таборі входило нанесення татуювання з ідентифікаційними номерами на руки інших в'язнів. 

Соколов зустрів в Аушвіці свою майбутню дружину Гіту. Обидва пережили Голокост і хоч і були розлучені під час подальших подій війни, зустрілися у 1945 році знову і вже не розлучалися.  

Фільм засновано на однойменній книзі американської письменниці Хізер Морріс. В мінісеріалі її грає зірка "Останніх з нас" Мелані Лінскі. За сюжетм вона бере серію інтерв'ю у постарілого Лале Соколова. Останнього грає Гарві Кейтель. В "Татуювальнику Аушвіцу" буде багато флешбеків у, власне, минуле Соколова та Гіти. В них буде змога побачити існування чоловіка в таборі та його зустріч із коханою "у найжахливішому місці". 

Музику до серіалу написали Ганс Ціммер і Кара Тальве.

В Мережі "Татуювальник Аушвіцу" з'явиться 2 травня. 

 

12.07.2024
Виходить в нього не дуже. Опубліковано тизер фільму "Капітан Америка: Чудесний новий світ" — 35-та частина супергеройського кіновсесвіту Marvel та перша серйозна (після серіалу "Сокіл та Зимовий солда...
Далее
12.07.2024
Якщо й повертатися в кіно, то гучно й яскраво. Опубліковано тизер фільму "Речовина" — бодігорору про зірку шоу з аеробіки (Мур), яку звільняють з роботи через вік (50 років). Та спочатку падає в емоці...
Далее