У фільму Френсіса Форда Копполи "Мегалополіс" нарешті з'явився дистриб'ютор

Епопея із пошуком північноамериканського дистриб'ютора для останнього фільму Френсіса Форда Копполи "Мегалополіс" нарешті завершилася. І це добре, бо чим довшою ставала пауза, тим більш розчарованим ставав погляд на американську кіноіндустрію, яка без зайвих вагань вкладає гроші у проєкти на кшталт "Мадам Павутина" чи "Морбіус" й без вагань виділяє їм купу кінотеатральних слотів, але якій забракло сміливості придбати права та провести рекламну кампанію фільму режисера, який частково й створив цю американську кіноіндустрію. 

Сміливість в собі знайшли Lionsgate Studios. Вони готуються до релізу "Мегалополісу" в США та Канаді 27 вересня. Стрічка Копполи вартістю 120 мільйонів доларів, створена та профінансована самостійно самим режисером, буде показана в кінотеатрах, а також в IMAX: генеральний директор IMAX раніше зобов’язався зробити це незалежно від дистриб’ютора. На додачу Lionsgate займатиметься розповсюдженням "Мегалополісу" на всіх домашніх розважальних платформах.

Нагадаємо, що фільм Копполи — це римська епічна казка, дія якої відбувається в уявній сучасній Америці. Адам Драйвер грає геніального художника Сезара, який хоче перетворити місто під назвою Новий Рим на утопію всупереч волі мера міста (його грає Джанкарло Еспозіто), який віддає перевагу збереженню статус-кво й відповідно своєї влади. Між ними розривається світська левиця Джулія Цицерон (Наталі Еммануель), донька мера, чия любов до Сезара змусила її зрозуміти те, чого, на її думку, дійсно заслуговує людство.

Відгуки щодо фільму розділилися ще до його прем'єри на Каннському кінофестивалі. Хтось називав фільм безумним шедевром, хтось безумним провалом. В будь-якому випадку для маркетологів половину роботи вже зроблено: "Мегалополіс" зажив своїм життям у свідомості потенційного глядача, який хоче подивитися це кіно через той факт, що це можливо останній фільм легендарного режисера, в який той вклав купу власних грошей, через блокбастерний розмах цього самого фільму та через інтенсивну розбіжність відгуків тих, кому пощастило "Мегалополіс" подивитися. 

Ось коментар Копполи щодо підписаної із Lionsgate угоди: "Одне з правил бізнесу, якого я завжди дотримувався та ставив в пріоритет (на мою користь) — це продовжувати працювати з компаніями та командами, які з часом показали себе хорошими друзями та чудовими співавторами. Ось чому я дуже радий, що Адам Фогельсон і Lionsgate Studios випустять "Мегалополіс".

Ось коментар голови Lionsgate Motion Picture Group Адама Фогельсона: "Френсіс — це легенда. Для багатьох із нас його дари кіно стали одними із джерел натхнення присвятити свою кар’єру фільмам. Це справжній привілей працювати з ним і показувати цей неймовірний, сміливий і абсолютно унікальний фільм в кінотеатрах. У Lionsgate ми прагнемо бути домом для сміливих та зухвалих артистів і "Мегалополіс" доводить, що немає нікого сміливішого чи зухвалішого ніж маестро Френсіс Форд Коппола".

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее