Український інститут книги оприлюднив рейтинг найприбутковіших книготорговельних бізнесів

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на аналітику від Українського інституту книги. Аналітика стосується 2021-2023 років й показники фінансової звітності книготорговельних бізнесів за цей період підтверджують те, що можна побачити крокуючи повз книгарні: українці із завзяттям повернулися до читання. 

Якщо 2021-й в деяких випадках був успішніший за 2022-й — що можна зрозуміти, адже сталося повномасштабне вторгнення РФ — то у 2023-му показники покращилися в декілька разів навіть порівняно із довоєнними роками. Тут потрібно враховувати здорожчання книжок, але й треба зазначити, що воно зовсім не злякало покупця. 

Лідирує в рейтингу з величезним відривом Книгарня "Є". Вони продали книжок на 823 мільйони гривень. Що у 8,5 раза більше за найближчого конкурента у рейтингу. На другому місці "Буква". На третьому "Книголенд". 

 

Книгарня "Є"

А ось рейтинг онлайн-книгарень. Тут головує "Якабу" з показниками, які також покращувались протягом останніх двох років. Книгарня "Є" йде одразу за ними. 

На додачу треба сказати, що за фінансовою звітністю першого кварталу 2024 року позитивна динаміка в бізнесі зберігається. 

 

Книгарня "Є"

08.07.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Facebook видавництва Vivat. Книга під назвою "Залізний генерал. Уроки людяності" та авторства Людмили Долгоновської очікується до виходу 19 серпня. Окрім п...
Далее
03.07.2024
Про це український письменник, поет, музикант та з цього року військовослужбовець ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Отримав звання Почесного доктора філософії Українського вільного універси...
Далее
17.06.2024
Про це повідомляє Читомо. Повна назва книги "War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War" ("Щоденник війни та справедливості: Погляд на жінок, які дивляться на війну"). Вона вийде в американс...
Далее