Бред Пітт та Джордж Клуні намагаються сховати труп. А той оживає й тікає. Опубліковано трейлер комедії "Самотні вовки"

Опубліковано трейлер кримінальної комедії "Самотні вовки" із примітним акторським складом. Власне, із Джорджем Клуні та Бредом Піттом у головних ролях. Востаннє обидва грали разом у 2008 році у комедії братів Коенів "Прочитати і спалити". Добре, що є у світі щось незмінне, як то: побачити Пітта та Клуні в одному фільмі й дотепер вважається подією.  

Саме на таку цікаву розважальну подію й схожа нова стрічка режисера та сценариста Джона Воттса. Він зняв усі три частини "Людини-павука" з Томом Голландом та Зендеєю, що скоріше добре ніж погано. 

Сюжетно перед нами класична комедія ситуацій. Два фіксери із дуже специфічною спеціалізацією — вони прибирають криваві нещасні (або навпаки) випадки — опиняються в одній квартирі, куди їх викликали позбутися тіла якогось хлопця. Майже одразу виникло дві проблеми: ці фіксери працюють окремо й ніколи разом, мертвий хлопець виявляється не мертвим. Він вистрибує з мішка та починає тікати. Героям Пітта та Клуні не залишається нічого іншого, як об'єднатися та ганятися за ним по всьому місту. В якийсь момент до цієї гонитви приєднуються бандити. 

Емі Раян, Остін Абрамс і Пурна Джаганнатан грають ролі другого плану.

В широкий прокат фільм вийде 20 вересня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее