Зануритися в атмосферу Різдва. В одному з музеїв столиці відкрилася виставка "Різдвяне місто. Київ ХІХ-XX століття"
Про це повідомляє Суспільне посилаючись на сайт Київської міської державної адміністрації. В столичному Музеї історії міста Києва відкрилася виставка "Різдвяне місто. Київ ХІХ-XX століття". Відвідувачі побачать артефакти минулого та через естетику зможуть зануритись в атмосферу святкування Різдва століття тому.
Ось як прокоментувала відкриття виставки генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова: "Наразі наближення зимових свят для кожного українця сприймається особливо щемливо та зворушливо, адже вже третій рік поспіль ми зустрічатимемо Різдво та Новий рік в умовах повномасштабної війни з росією. Але навіть у часи найважчих випробувань... нам важливо зберегти віру в різдвяне диво, в перемогу світла над мороком, у людей і людяність. Саме тому ми продовжуємо знайомити наших гостей з історією та українськими традиціями, дарувати казкові миті дітям і відволікати від сумних думок дорослих".
Виставка нараховує п'ять тематичних сегментів: "Ковзанка", "Кав’ярня-кондитерська", "Кравецька майстерня", "Театральний Київ", "Інтерʼєр помешкання". Кожен сегмент покликаний відобразити важливий для киян того часу етап підготовки до свята.
Експозиція триватиме до 26 січня 2025 року.
Нижче можна ознайомитися з деякими фото з виставки.
(Експонати виставки "Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття". КМДА)