У Зендеї злопам'ятний стиліст. Він назвав дома моди, які відмовились працювати із його молодою підопічною

Лоу Роуч працює стилістом Зендеї з її 14 років (зараз зірці 27) й попри заяву про відхід від справ, яку стиліст дав ще рік тому, він продовжує одягати головну акторку "Суперників" та "Дюни". Остання їхня колаборація відбулася на цьогорічному Met Gala, де Зендея була не тільки гостею, а однією зі співголовуючих заходу. 

Зендея прибула на червону доріжку в сукні Maison Margiela від Джона Гальяно, але через деякий час вона несподівано вдруге з’явилася перед камерами фотографів Met Gala в архівному образі Givenchy. Втім, також від Гальяно.

Вже після закінчення Met Gala Роуч дав розлогий коментар подкасту “The Cutting Room Floor”, де серед іншого розповів, що Зендея досі не носила образи від п’ятьох великих будинків моди після того, як вони відмовилися одягати акторку на початку її кар’єри.   

"Я б написав великій п’ятірці. Я б написав Saint Laurent, Chanel, Gucci, Valentino, Dior і всі вони б сказали: "Ні, спробуйте ще раз наступного року". Вона занадто зелена. Її немає в нашому календарі", — сказав Роуч під час інтерв'ю.

Стиліст продовжив: "У мене все ще є квитанції. До того часу, коли вона потрапила на [обкладинку] американського Vogue [у 2017], вона ще ніколи не одягала жодного з цих дизайнерів. Й вона досі не вдягала". Роуч при цьому уточнив, що Зендея носила вбрання "великої п'ятірки" на редакційних зйомках, але ніколи на публіці чи під час появи на червоній доріжці.

"Вона досі ніколи не носила Dior на килимі. Вона досі ніколи не носила Chanel на килимі. Вона досі ніколи не носила Gucci на килимі — жодна преса, жодна поява, ніколи. Ніколи. Вперше вона одягла Valentino на публіці, коли у неї був контракт", — продовжив ділитися інсайдами Роуч.

Й додав: "Коли я сказав: "Якщо ти скажеш "ні", це буде ні назавжди", — це правда на довгий-довгий час".

 

07.05.2024
У Нью-Йорку відбувся черговий Met Gala бал — подія, в рамках якої відбувається ф'южн зіркової сили та мистецтва костюму. Тому що без Зендеї, Bad Banny, Дженіфер Лопес, Кріса Хемсворта, Charlie XCX, Рі...
Далее
06.05.2024
Про це повідомляє видання HypeBeast. Французький дизайнер інтер'єрів П’єр Йованович об'єднав зусилля з легендарним творцем "червоних підошв" та своїм давнім другом Крістіаном Лубутеном, щоб створити с...
Далее