Один з найкращих показників цього року. У відео на пісню "Teresa & Maria" alyona alyona та Jerry Heil 4,4 мільйона переглядів

Про це повідомляє Суспільне. Пісню "Teresa & Maria" дуету співачки Jerry Heil та реперки alyona alyona подивилися 4,4 мільйона разів. Мова йде про офіційний канал конкурсу Євробачення на YouTube. Цікаво, що на офіційному українському каналі Євробачення на YouTube у відео 3,9 мільйона переглядів. Сталося це, мабуть, через низку каверів на композицію, які робили інші музиканти. 

Зокрема швейцарець та згідно із букмекерами фаворит "Євробачення-2024" Nemo. Або польській дует Lunaria.

За переглядами українки зараз на другому місці серед усіх конкурсантів. На першому — представник Нідерландів Joost Klein Europapa із дурнуватою піснею про любов до РФ. В нього 18 мільйонів переглядів. 

Пісенний конкурс Євробачення відбудеться цьогоріч у шведському Мальме. Україна виступатиме у першому півфіналі під номером 5. Станеться це 7 травня. Другий півфінал запланований на 9 травня. Власне фінал — на 11 травня.

 

28.05.2024
У Лани Дель Рей взагалі непогані відносини із кінематографом. Її пісні прикрашали саундтреки фільмів "Великий Гетсбі" ("Young and Beautiful"), "Янголи Чарлі" (спільна з Ariana Grande та Miley Cyrus "D...
Далее