На церемонію BAFTA непомітно завітав пранкер. Він вийшов на сцену під час вручення нагороди за "Найкращий фільм"

Багато хто помітив, ще під час прямої трансляції церемонії вручення премій Британської академії BAFTA, що отримувати нагороду за "Найкращий фільм" вийшли не тільки режисер Крістофер Нолан, продюсери Емма Томас та Чарльз Ровен, актор Кілліан Мерфі, а й якийсь хлопець у чорній шапці, який точно не мав відносин до створення "Оппенгеймеру".  

Згодом з'ясувалося, що псевдонім хлопця на YouTube Lizwani та він полюбляє влаштовувати розіграші під час гучних подій і постити результати в соцмережах. Наприклад, в минулому Lizwani проникав на церемонії нагородження Fifa Ballon d’Or та Brit Awardst у 2022 році. 

Цього разу він швиденько піднявся на сцену з протилежної від творців фільму сторони та просто постояв позаду них. Після закінчення промов Lizwani поаплодував та зі всіма покинув сцену. Не помітили його, скоріш за все, через той факт, що на сцені було багато людей, а увага глядачів була прикута до, власне, переможців. 

"Минулого вечора охорона вивела пранкера із соціальних мереж після того, як він приєднався до переможців фінальної категорії на сцені — ми сприймаємо це дуже серйозно і не хочемо надавати йому жодної реклами, коментуючи далі", — сказав Variety представник BAFTA.

Організатори BAFTA повідомили, що аудиторія телевізійної трансляції церемонії нагородження була найвищою з 2020 року і становила 3,8 мільйона на піку переглядів.

 

18.07.2024
Здається кіновсесвіт Marvel дістався дна й намагається поступово від нього відштовхнутися. Останніми роками справи їхні були недобрі: всім набрид супергеройський жанр, фільми почали провалюватися в пр...
Далее
18.07.2024
Вчора, 17 липня, виповнилося рівно 10 років з моменту знищення росіянами разом із проросійськими сепаратистами Боїнгу MH17 в небі неподалік Торезу над Донеччиною. Як сказано в артовій документальній с...
Далее
17.07.2024
Джеймс Девід Венс — американський сенатор від штату Огайо, в минулому непереборний критик Дональда Трампа (він називав його Гітлером), в теперішньому непереборний супротивник допомоги, яку надають США...
Далее