Джамала представила новый трек “Сумую” и видео на него

Украинская исполнительница Джамала представила новый трек “Сумую” и видео на него, снятое режиссёром Игорем Стеколенко. Атмосфера трека передаётся не путём пошаговой экранизации его лирики, но деталями, передающими его эмоциональную чувственность, то струящуюся морской гладью, то сбивающуюся в истерическую ностальгию в экспрессии синхронов.

Дом на колёсах, блики солнца на лобовом стекле, аллеи из пихт и кипарисов, скалистые обрывы и цветокоррекция кадров в стилистике 80-х – всё так напоминает детские путешествия к Чёрному морю, когда мы всем семейством забивались в дедушкин москвич и мчали навстречу солёному ветру и приключениям.

“З музичної точки зору сингл "Сумую" – це важливий і незвичайний експеримент. Дуже хотілося зберегти живу іскру та емоцію в піснях. Я трохи втомилася, від того, що навколо дуже багато схожої музики. Всі користуються однаковими семплами, музичними бібліотеками, у всіх однакове звучання. У чому була особливість роботи над цими піснями? Музиканти вперше почули мій демо-запис безпосередньо в студії. Ми почали створювати аранжування практично відразу, після першого прослуховування. Не затерали пісню до дірок, як іноді буває, в пошуках потрібного звучання. Ці пісні, як часто буває, відображають мій внутрішній стан в поточний період. Я дуже люблю Одрі Тоту і фільм "Амелі". Він став класикою в тому числі і тому, що багато дівчат впізнають себе в головній героїні. Вона страшенно романтична і вразлива, з кожної короткої розлуки робить справжню драму. Вона наповнена любов'ю і перебільшує, гіперболізує будь-яку подію особистого життя. "Сумую" якраз про таку “дівчину-Амелі”,” – поделилась Джамала на свой стренице в Facebook.

 

 

Текст: Татьяна Савельева

 

21.08.2021
После двухлетней паузы в музыкальном творчестве певица Анюта Славская представила клип на песню “Магнит”. Трек создан в коллаборации с шведским музыкантом, лидером культовой группы Secret Service Тимо...
Далее
10.07.2021
Новый трек hiplet группы SMUZI “Влюблюсь” – это не угроза и не обещание. Это попытка отбросить все страхи, прежние обиды и несбывшиеся мечты, чтобы позволить себе поддаться новым чувствам, наполняя жа...
Далее