KADNAY презентували кліп на пісню “Колискова”

 

Вчора відбулась прем’єра нової відео роботи гурту KADNAY з їх останнього EP на пісню “Колискова”.

 


“Ця пісня - це «відчуття» - на межі вигаданого і реального. Історія взаємин двох людей, які легко поборють будь-які межі.  Картина їх світу  мальована зсередини”, - розповідає автор пісні Філ Коляденко.

Режисером кліпу виступив Макс Делієргієв, який минулого року відзняв для колективу славнозвісну трилогію – “Symphony Of Love”, “Hitchcock” та “Empty Shades”.

"Хотілося експерименту... Показати щось більш тонке, невідчутне, пограти не в любов і не в пристрасть, а знайти почуття, які всі намагаються приховати, - ділиться режисер, - Це робота про мить щастя, яка як комета, згорає за секунду. Не встигнеш озирнутися і її вже немає".

Варто відзначити, що вперше лідери гурту Дмитро Каднай та Пилип Коляденко прийняли епізодичну участь у новому кліпі. Головними героями виступили актори – Арсеній Марков та Катерина Молчанова.

 

 

14.06.2019
Лиам Галлахер (Liam Gallagher), эпически воскресший в своём сольном проекте альбомом “As You Were” в октябре 2017 года, который со времени релиза получил статус платинового и стал девятой самой быстро...
Далее
06.06.2019
После концерта Монатика на НСК Олимпийский, где выступали такие топовые украинские певицы, как Надя Дорофеева и Alyona Alyona, музыкальных экспертов, представителей СМИ и поклонников артиста интересуе...
Далее