KADNAY презентували кліп на пісню “Колискова”

 

Вчора відбулась прем’єра нової відео роботи гурту KADNAY з їх останнього EP на пісню “Колискова”.

 


“Ця пісня - це «відчуття» - на межі вигаданого і реального. Історія взаємин двох людей, які легко поборють будь-які межі.  Картина їх світу  мальована зсередини”, - розповідає автор пісні Філ Коляденко.

Режисером кліпу виступив Макс Делієргієв, який минулого року відзняв для колективу славнозвісну трилогію – “Symphony Of Love”, “Hitchcock” та “Empty Shades”.

"Хотілося експерименту... Показати щось більш тонке, невідчутне, пограти не в любов і не в пристрасть, а знайти почуття, які всі намагаються приховати, - ділиться режисер, - Це робота про мить щастя, яка як комета, згорає за секунду. Не встигнеш озирнутися і її вже немає".

Варто відзначити, що вперше лідери гурту Дмитро Каднай та Пилип Коляденко прийняли епізодичну участь у новому кліпі. Головними героями виступили актори – Арсеній Марков та Катерина Молчанова.

 

 

12.11.2018
Американские альтернатив-поп-рокеры Imagine Dragons вначале октября анонсировали выход своего четвёртого студийного альбома “Origins”, и уже в эти выходные порадовали всех своих фанатов новым 15-треко...
Далее