Романтика у стилі "Зоряного десанту". MGMT випустили кліп на пісню з нового альбому

П'ятий альбом американців MGMT вийде вже 23 лютого. Він називається "Loss of Life". Реліз потихеньку обростає синглами та кліпами, і відео на пісню “Dancing in Babylon”, як раз одна з таких промоакцій. У кліпі французький виконавець Christine and the Queens (він брав участь в записі треку) та, власне, музиканти MGMT: Ендрю Ван Вінгарден та Бенджамін Голдвассер, співають та грають на фортепіано на тлі історії про двох коханців та війну у стилі фільму Пола Верговена "Зоряний десант". 

Це спокійна психоделічна майже балада, зроблена у розслабленому стилі гурту. Режисером кліпу став Рей Тінторі: він зняв відео на найвідоміші треки MGMT “Time to Pretend”, “Electric Feel” та “Kids”.

Свою любов до поп-психоделії Ендрю та Бенджамін продемонстрували у своєму коментарі щодо відео: "Створення відео "Dancing in Babylon" з Крісом і Реєм було дивовижною пригодою (романтичною), яка вимагала від усіх учасників працювати в шести вимірах одночасно, в той самий час готуючи простий сендвіч з індичкою та діжонською гірчицею. Сендвіч, який вийшов, — це космічний мільфей (десерт на кшталт торта "Наполеон"), який можна було б презентувати в більшості елітних французьких кафе".   

 

17.04.2024
Grimes виступила на цьогорічній Коачеллі в суботу. Вона з'явилась на сцені пересуваючись на гігантському механічному павуку, що ніби натякало: співачка ретельно готувалася й все спланувала. Та певне р...
Далее
16.04.2024
А ще тизер нового сольного альбому Jamie xx, який має вийти пізніше цього року. Нагадаємо, що останній сольний альбом продюсера, діджея та учасника гурту the xx називався "In Colour" та вийшов у 2015...
Далее