Щастя криється в дрібницях

Наше життя починає грати зовсім іншими барвами, коли в ньому з'являється дитина. Ще вчора ти був відповідальний лише за себе, а сьогодні від тебе залежить маленька, тендітна, але таке дорогоцінна людина. Важливіша від усього, що є у світі! Хочеться зафіксувати кожну мить її життя. Адже для дітей та їхніх батьків все має особливе значення: народження, хрещення, перший крок, слово, зубчик, клас, кохання, побачення… Діти так швидко ростуть, а спогади про дорогоцінні миті життя потрохи тьмяніють. Та коли погляд падає на певну річ, пов'язану з чудовою миттю, вони оживають знову.

 Скарбничка спогадів – не лише яскраві образи, що живуть у нашій пам'яті. Це їх, не менш яскраве, але цілком матеріальне втілення. Адже кожен дорогоцінний спогад можна підкреслити дорогоцінною річчю. Ювелірним виробом, наприклад. Вони того варті!
Раніше придбання прикраси для дитини можна було віднести до категорії «надзавдань». Оскільки особливого вибору не було, пошук займав безліч часу. Сьогодні маємо готове рішення від бренду дорогоцінних подарунків UMa & UMi. Унікальні подарунки з історією для дитини для дорослого, зібрані в один комплексний набір.

 


Любите свого малюка? Звісно! Подаруйте йому UMa & UMi! Цей подарунок стовідсотково сподобається малечі й не знайде «останній притулок» серед гори іграшок, що вже набридли дитині. Адже окрім коштовної прикраси — першого, справжнього дорогоцінного скарбу дитини (а хто з малечі про нього не мріє? згадаймо себе!) це ще й маса цікавинок та інших яскравих подарунків. Сертифікат MEGOGO на місяць безкоштовного перегляду улюблених мультиків для маленьких «мультикоманів». Набір яскравих наклейок з героями колекцій бренду та ексклюзивна листівка, якою можна милуватися, мов витвором мистецтва. Для тих, хто й дня не можу прожити без пригод — казка «Історія UMa & UMi». Для маленьких принцес призначено чарівний каталог DOLLS.

 

 

Та багато, багато інших не менш чарівних речей. Всього — сім готових подарунків в одному.

UMa & UMi – це серія яскравих, оригінальних колекцій дорогоцінних виробів. Сережки, кулони, булавки, браслети, кольє представлені у двох концептуальних напрямах. Колекції з емаллю «Казкові історії», (лінійки «Казкові герої», «Маленька принцеса», FLEUR), DOLLS, «Зоряні ведмедики» (лінійки «Зоряні ведмедики», «Милі лапки») надзвичайно яскраві й мають оригінальне виконання. Вони безперечно сподобаються дитині, адже герої улюблених казок, мультиків відтепер будуть ще ближче до неї!

 Колекція Family LOOK – «Мама та я» (лінійки Shining Love, minі Me) для її величності королеви-мами та її високості принцеси-доньки. Адже це парні однакові прикраси «дорослого» й «дитячого» розмірів. Хто може бути ближчим, ніж мама та донька?

Всі прикраси виконані з високопробного срібла й покриті тонким шаром родія – дорогоцінного металу платинової групи. Це не тільки покращує зовнішній вигляд виробу, який міниться загадковим місячним сяйвом, а й надає йому захисних властивостей, унеможливлюючи виникнення у дитини алергії.

 

 

Кажуть, щастя криється в дрібницях. У подиху свіжого вітру в літню спеку, філіжанці ароматної кави вранці, щасливій посмішці дитини, котра отримала бажаний подарунок.
Ідейними натхненниками бренда завжди були й будуть діти. Ювелірні вироби UMa & UMi втілюють у собі фантазії, мрії й бажання дітей на різних етапах їх життя – від немовляти до підлітка. Дорогоцінні подарунки будуть нагадувати про важливі моменти у вашому житті й оберігати сімейні традиції кожного дому.

UMa & UMi – це подарунки, які бережуть традиції кожного дому, створюючи сімейну колекцію значущих подій.

 

07.02.2024
Піджак, чи це буде чоловічий, чи жіночий елемент гардероба, він завжди притягуватиме до себе погляди. Класичний і діловий чи незвичайний, з яскравими вставками та нестандартними дизайнерськими рішення...
Далее