Суфьян Стивенс представил новое видео на трек “Life with Dignity”

Американский саунд-продюсер, альтернатив-рок и инди-фолк исполнитель Суфьян Стивенс (Sufjan Stevens) вернулся с новым видео на трек “Life with Dignity” – ремиксом на трек “Death with Dignity” с пластинки “Carrie & Lowell”, вышедшей в свет в конце марта 2015 года.

Видео стало рождественским подарком всем тем, кто вынужден вести ежедневную борьбу за свою жизнь и ярким напоминанием остальным, о счастье иметь возможность не думать о завтрашнем дне с такой же опаской. Героями видео стали реальные люди: Тереза (36 лет) – шеф-повар ресторана, Роланд (85 лет) – историк джаза и 8-летний Джастин, мечтающий перейти в 4-й класс. 

 

 

Текст: Татьяна Савельева

 

23.02.2024
Пісня називається "Відповідь". Це щемка балада про війну, текст якої побудовано за принципом питань, які задає Святослав Вакарчук у куплетах та відповідей, яких у нього насправді нема — у приспіві.
Далее
22.02.2024
Британська авторка та співачка Наташа Хан також відома як Bat for Lashes випускає свій п'ятий альбом. Платівка називається "The Dream of Delphi". Опубліковано перший однойменний сингл, який Наташа Хан...
Далее
22.02.2024
35-річна Майра Карвальо прилетіла у Лондон з Бразилії в грудні. І почала слати співаку та актору листи (деякі з них були написані буквальн від руки) та листівки (деякі з них були весільні). Всього пош...
Далее