Режисер "Краси по-американськи" зніме чотири фільми про The Beatles. По одному на кожного "бітла"

Гігантських масштабів проєкт вирішив звалити на свої плечі британський режисер Сем Мендес. Разом із Sony Pictures, яким вдалося придбати права на історії учасників The Beatles, компанією Neal Street Productions та Apple Corps Ltd. (без них нікуди, вони володіють правами на музику "бітлів") він вирішив зняти чотири повнометражні художні фільми про Рінго Старра, Пола Маккартні, Джона Леннона та Джорджа Гаррісона. 

Кожен фільм буде окремим поглядом окремого музиканта на створення великого рок-гурту та його історію. Разом цей квартет стрічок дасть якомога вичерпний погляд на The Beatles. Принаймні така стоїть задача. 

Взагалі жанр музичного байопіку став сильно популярним за останні роки. У 2018-му вийшла жахлива, але страшенно успішна "Богемна рапсодія" Браяна Сінгера та Декстера Флетчера. У 2019-му Флетчер зняв набагато більш захопливий та приємніший "Рокетмен" про Елтона Джона. На минулому тижні в прокат вийшла посередня біографія Боба Марлі "Боб Марлі: Одне кохання", яка також збирає пристойні гроші. На носі вихід байопіку про Емі Вайнгауз "Back to Black".

Перші три фільми принесли гроші. Принесе їх, скоріш за все, і "Back to Black". Проблема тут в тому, що тільки одна з трьох стрічок має якусь художню цінність і розповідає про свого героя щось справжнє і цікаве. 

Сем Мендес — талановитий режисер-хамелеон, який знімав і естетські екзистенційні драми ("Краса по-американськи"), і воєнні драми ("Морпіхи", "1917"), і історичні драми ("Проклятий шлях"), і один шедевр про Бонда ("Скайфол"). 

"Для мене велика честь розповісти історію про найкращу рок-групу всіх часів і я радий кинути виклик поняттю того, що являє собою похід у кіно", — прокоментував проєкт режисер. 

Поки що це все і справді виглядає, як кинутий виклик, на який дивишся заінтриговано та з очікуванням. Та тільки час покаже, що вийде з цієї вигадки. 

 

sam_mendes

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее