Брати Коени можуть знову попрацювати разом. Також стало відомо, чому вони вирішили знімати окремо

Джерелом інформації став Ітан Коен. В інтерв'ю журналу Empire, яке він дав в рамках маркетингової кампанії по просуванню своєї стрічки "Лялі їдуть далі" (Drive-Away Dolls) молодший Коен розповів і про обставини, через які брати вирішили взяти паузу в спільній творчості, і про те, що в майбутньому ця пауза може закінчитися. 

Щодо розставання, причина доволі трівіальна: робота над фільмом "Балада Бастера Скраггса" вимотала братів. По словам Ітана: "Нічого не сталося, точно нічого драматичного. Ти починаєш, коли ти ще дитина і хочеш зняти фільм. Все в ентузіазмі та неспинному русі, ходімо знімати фільм. І перший фільм просто дуже веселий. А потім другий фільм дуже веселий, майже такий же веселий, як і перший. І після 30 років це не те, що це не весело, але це більше роботи, ніж раніше". 

Режисер тут же додає: "Здається, що ми розійшлися, це може бути остаточним. Але нічого з цього не сталося остаточно. Жодне з рішень не є остаточним. Може, ми знімемо інший фільм". 

Нагадаємо, що після розставання Джоел Коен зняв "Трагедію Макбета" (три номінації на "Оскар", але насправді нічого цікавого), Ітан, в свою чергу — документальну стрічку "Джеррі Лі Льюїс: Проблема в голові" (Jerry Lee Lewis: Trouble in Mind) про легендарного рок-піаніста, власне, Джеррі Лі Льюїса. 

Фільм "Лялі їдуть далі" — художній дебют Ітана Коена. Це комедійне дорожнє кіно про двох подруг — одна тільки що розійшлася з дівчиною, іншій просто треба випустити пар — які вирішують відправитися в подорож по США. Головні ролі у стрічці зіграють: Маргарет Куеллі, Джеральдін Вішванатан, Метт Деймон та Педро Паскаль. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее