В український прокат виходить один з найбільш недооціненних фільмів Девіда Лінча

По факту свого виходу у прокат в 1997 році стрічка "Загублене шосе" сподобалася мало кому з американських критиків та провалилася в прокаті: глядачі також не сприйняли занадто темний урбаністичний сюрреалізм режисера. Цікаво, що "Малголленд Драйв", який вийшов всього через чотири роки, хоча й вже у наступному столітті, розмовляв із глядачем тією ж кіномовою і був при цьому сприйнятий в рази компліментарніше.    

"Загублене шосе" — це містичний нуар, в якому розповідається історія саксофоніста Фреда Медісона. Він підозрює свою дружину Рене в невірності та зустрічає дивного чоловіка, який судячи зі всього слідкує за будинком подружжя. Можливо цей чоловік причетний і до вбивства Рене. Тим не менш підозра падає на Фреда. 

Щодо трактувань сюжету фільму існує багато версій, але ключовими тут є настрій (тривожний), візуальні ефекти та вирішений в жанрі індастріалу суандтрек (одну з другорядних ролей зіграв Мерілін Менсон).   

Стрічка стартує в нашому прокаті з 25 січня. 

 

24.06.2024
"Зло приходить зсередини нас чи ззовні?", — запитує розгублена та налякана Еллен Гаттер у виконанні Лілі-Роуз Депп професора Альбіна Еберхарта фон Франца у виконанні Віллема Дефо. Й отримує такий сами...
Далее
20.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Буча" — української військової драми про події в місті Буча Київської області, які сталися на самому початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Події трагічні та тр...
Далее