В український прокат виходить один з найбільш недооціненних фільмів Девіда Лінча

По факту свого виходу у прокат в 1997 році стрічка "Загублене шосе" сподобалася мало кому з американських критиків та провалилася в прокаті: глядачі також не сприйняли занадто темний урбаністичний сюрреалізм режисера. Цікаво, що "Малголленд Драйв", який вийшов всього через чотири роки, хоча й вже у наступному столітті, розмовляв із глядачем тією ж кіномовою і був при цьому сприйнятий в рази компліментарніше.    

"Загублене шосе" — це містичний нуар, в якому розповідається історія саксофоніста Фреда Медісона. Він підозрює свою дружину Рене в невірності та зустрічає дивного чоловіка, який судячи зі всього слідкує за будинком подружжя. Можливо цей чоловік причетний і до вбивства Рене. Тим не менш підозра падає на Фреда. 

Щодо трактувань сюжету фільму існує багато версій, але ключовими тут є настрій (тривожний), візуальні ефекти та вирішений в жанрі індастріалу суандтрек (одну з другорядних ролей зіграв Мерілін Менсон).   

Стрічка стартує в нашому прокаті з 25 січня. 

 

28.02.2024
Фільм "Дюна: Частина друга" ось-ось почне крокувати світовим прокатом. Стрічка вже отримала схвальні відгуки від американських кінокритиків. Маркетингова кампанія фільму була вдалою, тому мільйони гля...
Далее
27.02.2024
Опубліковано трейлер фільму "Спостерігачі" — горор із Дакотою Феннінг про групу людей, які окремо один від одного потрапили в будинок в лісу. Виходу немає, за групою спостерігають якісь сутності. Режи...
Далее