Парижський тиждень моди-2024: Поєднання старовини і сучасності у колекції Kurogouchi

Дизайнер Майко Курогоуті вразив світ колекцією осінь-зима 2024-25, що була представлена на тижні моди FF 24/25 ready-to-wear в Парижі. Він вдало поєднав спадщину та сучасність, знову вдихнувши життя в багаті японські традиції. Відтворюючи основу, вкладену в попередні сезони, Kurogouchi занурився у землисті тони та текстури ручної роботи «Старого Карацу» 16-го століття, розповідаючи історію про позачасову елегантність та ремісничу майстерність.

Колекція відкривається як подорож літописом японського мистецтва, з шовковими та в'язаними сукнями, пошитими жакетами та пальто-коконами.

Колекція тримає баланс між стриманою простотою та пишною розкішшю, легко долаючи прірву між повсякденним стилем та ансамблями, гідними бути представленими в галереї. Трикотажні вироби з альпаки та джинси, оживлені градієнтними барвниками, є втіленням живої естетики, тоді як квіткові мотиви викликають асоціації, подібні до спіралей на керамічних тарілках, представлених у Огаті.

У сучасному світі, який часто піддається швидким змінам і новим тенденціям, Курогоучі відстоює філософію повільного та стійкого розвитку, вважаючи, що справжня краса проявляється в позачасовій елегантності традиційної майстерності. З кожною новою колекцією бренд запрошує нас в подорож відкриттями, де минуле і сучасність зливаються в гармонійному святкуванні мистецтва та автентичності.

 

KurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchiKurogouchi

02.07.2024
Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й носить явний передвиборчий характер.
Далее