Парижський тиждень моди-2024: Тренди та елегантність у новій колекції MOSSI

В Парижі пройшов тиждень моди FW 24/25 ready-to-wear та зачарував модними новинками, які задають тренд сезону. Бренд MOSSI в колекції осінь-зима 2024-25 втілює свій унікальний стиль, відмовляючись від класичних елементів на користь новаторських ідей. Інспірована творчістю південнокорейського митця Лі Була, колекція відтворює почуття і емоції через складні силуети, драпірування та відтінки. 

MOSSI ставить великий акцент на вдосконалення, використовуючи якісні й екологічно чисті матеріали, такі як молочне казеїнове волокно та перероблена вовна з подушок і матраців, а також тканини, виготовлені індійськими майстрами. 

MOSSI вдосконалив техніку плісе та драпірування, яка прослідковується в усій колекції. Кожен образ відображає ефект багатошаровості, як через розрізи, так і через використання різних матеріалів.

Колекція осінь-зима 2024/2025 MOSSI відтворює три ключові емоції: смуток, гнів та надію. Перший етап характеризується поетичними силуетами та футболками з політичними висловлюваннями. Далі виявляється гнів через архітектурні форми та холодну палітру кольорів. Надія втілюється у легших силуетах та футболках із маніфестами "pli Grès".

 

MOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSIMOSSI

02.07.2024
Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й носить явний передвиборчий характер.
Далее