Парижський тиждень моди-2024: За кулісами Undercover. Особливості та естетика бренду

Колекція осінь-зима 2024-25, що була представлена на тижні моди в Парижі на FW 24/24 wear-to-go брендом Undercover від Джуна Такахаші перетворила звичайний одяг на витвір мистецтва, додавши йому святкового шарму та креативності. Моделі, які дефілювали, вражали вбраннями із сумішшю тканин і текстур.

Під час шоу додаткові шари тканини набували масштабних форм та надавали звичайним ансамблям розкішний вигляд, збільшуючи їх драматизм. Роуз Ван Босстратен, досвідчена модель, яка дефілювала у сірому світшоті з довгим золотим ламе-шлейфом, втілила головного героя казки Вендерса, що додало колекції почуття театральності.

У той час як деякі образи випромінювали шарм і привабливість, інші виглядали виснажливо і вимушено. Відсутність характерних для Undercover елементів панку, підривної діяльності та бунтарства викликає ностальгію за естетикою бренду.

Попри дрібні помилки, збірка вразила уяву та викликала багато обговорень. Сміливі поєднання тканин і текстур від Такахаші можуть призвести до певних труднощів з чисткою речей, проте вони також свідчать про бажання бренду розширювати горизонти та задавати нові стандарти в світі моди.

 

UndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercoverUndercover

13.05.2024
Лоу Роуч працює стилістом Зендеї з її 14 років (зараз зірці 27) й попри заяву про відхід від справ, яку стиліст дав ще рік тому, він продовжує одягати головну акторку "Суперників" та "Дюни". Остання ї...
Далее