Парижський тиждень моди-2024: Saint Laurent FW 24/25. Відверта естетика у колекціях Ваккарелло

Під керівництвом Ентоні Ваккарелло, колекція осінь-зима 2024-25 від Saint Laurent, що була представлена в Парижі на тижні моди FW 24/25 ready-to-wear, зачарувала аудиторію своїм сміливим експериментом з прозорим текстилем. Легкість і привабливість моделей на подіумі, в рамках виставки «Прозорі плівки» у паризькому музеї Ів Сен-Лорана, відображала культову техніку використання прозорих тканин у кутюр'є.

Колекція Saint Laurent розгортається як нічна мрія, де кожне вбрання зроблене з легкої шовкової панчішної тканини, розширюючи межі крихкості та жіночності. Ваккарелло виявив бажання створити дещо надзвичайно делікатне та ефемерне, враховуючи труднощі, пов'язані з роботою з такими матеріалами.

У колекції Vaccarello домінує естетика, де красиві автомобільні пальта, шубки та розкльошені гумові бушлати додають образу структурності. Проте, особливу увагу привертають образи з ледь помітними панчохами в пудрових відтінках, прикрашені взуттям з блискучими платформами або відкритими туфлями на високому каблуці у насичених бургундських і зелених кольорах Jaguar.

Аксесуари відіграють важливу роль у завершенні загадкового шарму колекції: голови моделей прикрашені шапками-панчохами, а зап’ястки — масивними прозорими браслетами. Таке свідоме поєднання прозорості та непрозорості утворює захоплюючу напругу, що запрошує глядачів відкрити для себе сутність жіночності та сили.

 

Saint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_LaurentSaint_Laurent

 

02.07.2024
Перша леді США знялась для серпневого випуску американського Vogue та відповіла на питання журналістки Майі Сінгер для заголовної статті, яка ще й носить явний передвиборчий характер.
Далее