Остання велика кінопремія перед "Оскаром". В Лос-Анджелесі роздали нагороди Гільдії акторів США

В ніч з суботи на неділю за київським часом в Лос-Анджелесі втридцяте роздали премії Гільдії кіноакторів США. Це остання велика кінонагорода після вручення премії BAFTA та перед врученням премії "Оскар", яке, нагадаємо, відбудеться 11 березня. Оскільки люди, які голосують в рамках цих трьох кінонагород перетинаються, то вже можна робити певні прогнози на, власне, "Оскар". 

Премія за "Найкращий акторський склад в ігровому кіно" відійшла "Оппенгеймеру" Крістофера Нолана. Це еквівалент "оскарівського" "Найкращого фільму" і з високою долею вірогідності саме "Оппенгеймер" і переможе на "Оскарі" в цій категорії.

Більш туманна в цьому році номінація "Найкращий актор" також прояснилася: нагороду отримав Кілліан Мерфі ("Оппенгеймер"); таким чином, шансів перемогти на "Оскарі" у Пола Джаматті ("Залишені"), на жаль, майже не лишилося. 

Найкращою акторкою за версією Гільдії кіноакторів США стала Лілі Гладстон ("Вбивці квіткової повні") і це несподівано враховуючи, що раніше всі нагороди забирала Емма Стоун ("Бідолашні створіння"). В рамках цієї категорії на "Оскарі" залишається інтрига. 

Педро Паскаль несподівано обійшов могутніх конкурентів з серіалу "Спадкоємці" (їх було аж троє: Браян Деніс Кокс, Кіран Калкін та Меттью Макфедьєн) і переміг в номінації "Найкращий актор у драматичному серіалі" за свою роботу у "Останні з нас". Втім, "Спадкоємці" перемогли у категорії "Найкращий акторський склад у драматичному серіалі". 

Нагорода за "Найкращий акторський склад у комедійному серіалі" відійшла "Ведмедю", як і більшість акторських нагород в комедійних категоріях. 

З повним списком номінантів та переможців можна ознайомитись тут

 

Screen_Actors_Guild_Awards

17.04.2024
Опубліковано трейлер фільму "Тато" ("Daddio" в оригіналі) — розмовної драми про жінку, на ім'я Гірлі, яка бере таксі з аеропорту й натрапляє на водія, на ім'я Кларк. Першу грає Дакота Джонсон, другого...
Далее
16.04.2024
Опубліковано трейлер серіалу "Темна матерія" — науково фантастичного трилеру про чоловіка, фізика, який губиться в альтернативних версіях свого життя й намагається знайти рідний світ поки не стало піз...
Далее
16.04.2024
Документальна стрічка, за яку Мстислав Чернов разом із продюсерками Мішель Мізнер й Рейні Аронсон-Рат отримали премію "Оскар" з'явиться на Netflix. Станеться це вже 21 квітня, як повідомляється на сто...
Далее