"28 років по тому": у продовженні зомбі-франшизи зіграють Ральф Файнс та Джоді Комер

А ще Аарон Тейлор-Джонсон. Про це повідомляє Variety. 

Фільм Денні Бойла "28 днів по тому" 2002 року вже давно став сучасною класикою та зайняв своє — високе — місце в рейтингу найкращих зомбі-горорів в історії кінематографа. В ньому зійшлися режисерська динаміка, певна документальність, чудовий кастинг (Кілліан Мерфі, Наомі Гарріс), гостра історія написана Алексом Ґарлендом (його фільм "Повстання Штатів" наразі в українському прокаті). 

Продовження "28 тижнів по тому" вийшло в 2007-му та на диво не спаплюжило спадок, а запропонувало абсолютно легітимне розширення світу, придуманого Бойлом та Ґарлендом. Тому й цікаво, що такого придумали ці двоє авторів у третьому фільмі серії під назвою "28 років по тому". 

Подробиці сюжету, окрім тієї, що криється в назві, не розголошуються. Та відомо, що новий фільм буде частиною майбутньої трилогії. Режисерка Ніа ДаКоста (новий "Кендімен"), наприклад, веде переговори щодо зйомок другого фільму.

Символічно, що продюсують "28 років по тому" Бойл й Ґарленд, а також продюсери найпершого фільму Ендрю Макдональд та Пітер Райс. 

Оголошене тріо акторів також вселяє довіру: Ральф Файнс — без коментарів, він може бути добрим, грізним, вбивцею та взагалі ким завгодно, Джоді Комер — талановита акторка, як вже стало зрозміло по фільму Рідлі Скотта "Остання дуель", Аарон Тейлор-Джонсон непогано виглядає в екшнах ("Ґодзілла", "Швидкісний поїзд"). 

Дати старту виробництва фільму або його виходу у прокат наразі немає. 

 

28_years_later

29.05.2024
Стала відома дата виходу в український прокат фільму "Конотопська відьма". Стрічка була знята вже за часів повномасштабного вторгнення та експлуатує народний сюжет (чи мем), що з'явився ще в першій по...
Далее
28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее