Акторка Ребел Вілсон готує до виходу мемуари. В британській версії не буде епізоду компроментуючого Сашу Барона Коена

Австралійська комедійна акторка Ребел Вілсон відома, серед іншого, за ролями у трилогії "Ідеальний голос", фільмах "Кролик Джоджо" та "Шахрайки". За останній рік-два вони сильно схудла та підготувала до випуску мемуари під назвою “Rebel Rising” ("Сходження Ребел"). В США вони вже вийшли. 

Та наразі стало відомо, що у Великобританії книга вийде з відредагованими фрагментами про її досвід роботи з Сашою Бароном Коеном. 

Трішки про цей досвід: у розділі під назвою "Саша Барон Коен та інші мудаки" Ребел Вілсон розповідає про ймовірну неадекватну поведінку Барона Коена під час зйомок екшн комедії "Брати Грімсбі" 2016 року. Нагадаємо там Вілсон зіграла Доун Ґробем — подругу персонажа Барона Коена Ноббі.

Барон Коен відкинув заяви Вілсон щодо його поведінки на знімальному майданчику, заявивши через прессекретаря: "Хоча ми розуміємо важливість говорити на чистоту, ці явно неправдиві заяви прямо суперечать великій кількості детальних доказів, включаючи документи того часу, кадри фільму та свідчення очевидців присутніх до, під час і після виробництва "Братів Грімсбі".

Повертаючись до відредагованих фрагментів у британському виданні, ось що сказав представник Harper Collins у заяві The Guardian: "Ми публікуємо кожну сторінку, але з юридичних причин у британському виданні ми редагуємо більшу частину однієї сторінки з деякими іншими невеликими редагуваннями та пояснювальною запискою. Ці розділи є дуже маленькою частиною набагато більшої історії".

Після новин про редагування представник Барона Коена сказав Variety у своїй заяві: "Harper Collins не перевіряли цей розділ у книзі перед публікацією та пішли на розумний, але дуже запізнілий крок, видаливши наклепницьку публікацію Ребел Вілсон. Твердження, про які колись були надані докази того, що вони неправдиві".

Коментаря Вілсон щодо такого рішення видавництва ще не сталося, але минулого місяця акторка натякнула на "величезного козла", який намагався перешкодити їй опублікувати її мемуари. Пізніше вона уточнила, що це був Барон Коен.

 

Rebel_Wilson_Memoir

28.05.2024
Документальна стрічка має назву "Реал". Вона була знята безпосередньо на фронті: Олег Сенцов вступив до лав ЗСА у перші дні повномасштабного вторгнення й досі перебуває в армії. Рік тому підрозділ реж...
Далее
28.05.2024
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на піар-службу фільму. Стрічка "Будинок «Слово»: нескінчений роман" стартувала в українському прокаті 9 травня, відтоді на цю історичну драму сходили 83031 чо...
Далее