Аня Тейлор-Джой виборола у Джорджа Міллера крик своєї героїні в фільмі "Фуріоза: Шалений Макс. Сага"

Акторка грає головну жіночу роль у фільмі Джорджа Міллера "Фуріоза: Шалений Макс. Сага" — приквелі його ж хіта й можливо найкращого екшену цього століття "Шалений Макс: Дорога гніву". У тій стрічці Шарліз Терон грала трагічного та потужного персонажа, імператрицю Фуріозу, яка намагалася повернутися додому: в матріархальну миролюбну утопію посеред пекельного постапокаліпсису. 

В новому фільмі Аня Тейлор-Джой грає молоду версію імператриці. Й тут буде розказано, яким чином вона випала зі своєї домівки та потрапила в рабство. А також показана боротьба Фуріози за свою свободу. 

Й саме в рамках цієї боротьби Тейлор-Джой придумала для своєї героїні сповнений ярості крик. Та оскільки цієї деталі не було в сценарії акторці довелося боротися за свою ідею із Джорджем Міллером. Про це вона повідомила в інтерв'ю The New York Times.  

"Ми тварини, і буває момент, коли хтось просто зривається", — сказала Тейлор-Джой. "У цьому фільмі є один крик, і я не жартую, коли кажу вам, що я боролася за цей крик три місяці. Я дійсно рішуча прихильниця жіночої люті". Далі акторка пояснила, що персонаж Фуріози здається їй "справжнім" й майже подругою, яку вона повинна захистити. "Я, на жаль, захищаю їхні інтереси", — сказала вона про всі свої ролі, особливо в приквелі "Шаленого Макса: Дорога гніву".

"З Джорджем це довга гра", — продовжила Тейлор-Джой про процес співпраці із Міллером: "Ви сієте насіння в перший день, залишаєте його на деякий час, а потім перевіряєте його". Акторка додала: "Він сказав: "Тобі настільки не байдуже, це прекрасно", — і я подумала: "Я намагаюся тобі щось сказати!"".

Прем'єра фільму на Каннському кінофестивалі вже відбулася й наразі у стрічки Міллера 89% схвальних відгуків критиків на сайті Rottentomatoes та 84% на Metacritic. Деякі автори назвали "Фуріоза: Шалений Макс. Сага" одним з найкращих приквелів в історії. Деякі, втім, скаржилися, що фільм вийшов занадто жорстоким. 

Українська прем'єра "Фуріози" назначена на 24 травня. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее