"Дюна: Пророцтво": тизер майбутнього серіалу про заснування організації Бене Ґессериток

Опубліковано тизер серіалу "Дюна: Пророцтво" — проєкту, який створювався як спін-офф "Дюни" Дені Вільнева, втім, креативно від нього є абсолютно незалежним. В тому плані, що ні Вільнев, ні композитор Ганс Ціммер, ні оператор Ґреґ Фрейзер, ні сценаристи не мали стосунку до його зйомок. 

Разом з тим, "Дюна: Пророцтво" є частиною всесвіту "Дюни" й наслідком успіху фільмів Дені Вільнева. Серіал має на меті поглибити наше уявлення про історію та масштаб світу придуманого письменником Френком Гербертом. 

Офіційний синопсис звучить так: "Події серіалу розгортаються за 10 000 років до подій у "Дюні" й розповідають про те, як сестри Валя та Тула Харконнен борються з силами, які загрожують майбутньому людства, і створюють легендарну секту, відому як Бене Ґессерит". 

В основі сюжету роман Браяна Герберта (старший син Френка Герберта) та Кевіна Дж. Андерсона "Сестринство Дюни". Власне, в першій своїй ітерації серіал мав назву "Дюна: Сестринство", а два перші епізоди були закріплені за режисером "Чорнобиля" Йоганом Ренком. Втім, під час страйку гільдій в Голлівуді продюсери вирішили змінити креативну команду та концепцію. 

"Оскільки "Дюна: Сестринство" пішла на заплановану перерву, у виробництво вносяться деякі творчі зміни, щоб створити найкращий серіал і залишитися вірним вихідному матеріалу", — сказав тоді представник HBO Max. Серіал відповідно змінив назву, а його шоуранеркою стала Елісон Шапкер, відома за науково-фантастичними шоу "Грань" та "Видозмінений вуглець".

Серіал "Дюна: Пророцтво" буде складатися із шести епізодів й вийде цієї осені. 

 

13.06.2024
Опубліковано трейлер фільму "Підбурювачі" — комедійного трилеру грабіжників, план яких пішов шкереберть й вони почали відчайдушно імпровізувати. Одного грабіжника звати Рорі, він колишній морпіх й йог...
Далее